AKTUALIZACE: Na křižovatce u Centralu se střetla dvě vozidla s hasiči

19. 8. 2021 16:55 - | Krimi

Na křižovatce u OC Central Most se dnes odpoledne krátce po 16. hodině střetla dvě osobní vozidla s projíždějícím vozidlem hasičů, kteří mířili podle svědků k zásahu. Ihned se k místu dostalo několik svědků, kteří poskytli první pomoc. Na místo dorazilo i několik záchranných složek zdravotníků, hasičů a policistů. Tvořila se kolona a ulice byla neprůjezdná. Objížděcí trasu musela využít i městská hromadná doprava.

Na místo letěl i záchrannářský vrtulník, který převezl nezletilého chlapce do ústecké nemocnice. Druhý nezletilý, byl převezen pozemní záchrannou službou do mostecké nemocnice.

„Mohu potvrdit, že vážně zraněná nezletilá osoba byla převezena vrtulníkem do ústeckého trauma centra a druhá nezletilá pozemní záchrannou službou do mostecké nemocnice.“ popisuje tiskový mluvčí záchranné služby Ústeckého kraje Prokop Voleník.

ReklamaDalší v kategorii Krimi

Policisté stále hledají mladou ženu z Mostu. Neviděli jste ji?

Policisté pátrají po mladé ženě z Mostecka, na kterou bylo dne 18. září 2023 vyhlášeno pátrání. Od té doby o […]

FOTO: U Obrnic došlo k nehodě dvou osobních vozidel. Na místo letěl i vrtulník

Dnes dopoledne došlo na silnici I/13 u Obrnic k dopravní nehodě dvou osobních vozidel. Na místo letěl i zdravotnický vrtulník. […]

STALO SE: Mladík u mosteckého nádraží omdlel. Místo pomoci byl okraden o telefon a sluchátka

Mostecká vyšetřovatelka zahájila trestní stíhání 25letého muže ze spáchání přečinu krádeže. Ten se o prázdninách dopustil opravdové nelidskosti. Ve večerních […]

×