AKTUALIZACE: Na křižovatce u Centralu se střetla dvě vozidla s hasiči

19. 8. 2021 16:55 - | Krimi

Na křižovatce u OC Central Most se dnes odpoledne krátce po 16. hodině střetla dvě osobní vozidla s projíždějícím vozidlem hasičů, kteří mířili podle svědků k zásahu. Ihned se k místu dostalo několik svědků, kteří poskytli první pomoc. Na místo dorazilo i několik záchranných složek zdravotníků, hasičů a policistů. Tvořila se kolona a ulice byla neprůjezdná. Objížděcí trasu musela využít i městská hromadná doprava.

Na místo letěl i záchrannářský vrtulník, který převezl nezletilého chlapce do ústecké nemocnice. Druhý nezletilý, byl převezen pozemní záchrannou službou do mostecké nemocnice.

„Mohu potvrdit, že vážně zraněná nezletilá osoba byla převezena vrtulníkem do ústeckého trauma centra a druhá nezletilá pozemní záchrannou službou do mostecké nemocnice.“ popisuje tiskový mluvčí záchranné služby Ústeckého kraje Prokop Voleník.

Reklama


Další v kategorii Krimi

AKTUÁLNĚ: U Libčevsi se stala nehoda dvou osobních vozidel

Právě teď vyšetřují dopravní policisté nehodu na křižovatce z Mostu u Libčevsi. Došlo zde k nehodě dvou osobních vozidel, které […]

STALO SE: Ranní tragická nehoda kamionu s chodcem u Kopist, si vyžádala jednu osobu

Dnes v ranních hodinách se na silnici I/27 mezi Mostem a Litvínovem u odbočky na Kopisty stala tragická nehoda nákladního […]

AKTUÁLNĚ: Dopravní nehoda zastavila dopravu z Mostu do Litvínova

Právě teď neprojedete z Mostu do Litvínova v obou směrech na hlavní silnici I/27 . U odbočky k Celiu zde […]

×