AKTUALIZACE: Na křižovatce u Centralu se střetla dvě vozidla s hasiči

19. 8. 2021 16:55 - | Krimi

Na křižovatce u OC Central Most se dnes odpoledne krátce po 16. hodině střetla dvě osobní vozidla s projíždějícím vozidlem hasičů, kteří mířili podle svědků k zásahu. Ihned se k místu dostalo několik svědků, kteří poskytli první pomoc. Na místo dorazilo i několik záchranných složek zdravotníků, hasičů a policistů. Tvořila se kolona a ulice byla neprůjezdná. Objížděcí trasu musela využít i městská hromadná doprava.

Na místo letěl i záchrannářský vrtulník, který převezl nezletilého chlapce do ústecké nemocnice. Druhý nezletilý, byl převezen pozemní záchrannou službou do mostecké nemocnice.

„Mohu potvrdit, že vážně zraněná nezletilá osoba byla převezena vrtulníkem do ústeckého trauma centra a druhá nezletilá pozemní záchrannou službou do mostecké nemocnice.“ popisuje tiskový mluvčí záchranné služby Ústeckého kraje Prokop Voleník.

Reklama


Další v kategorii Krimi

VIDEO: Nebezpečná jízda na tramvaji mohla skočit zraněním. Video z Mostu koluje na sociálních sítích

V Mostě se poslední roky děje opravdu vše. O to se sám přesvědčil autor videa, který natočil nebezpečnou jízdu dvou […]

STALO SE: Krajem prošla velká bouřka. Zaměstnala hasiče

Dnes mezi 17. až 19. hodinou vyjely hasičské jednotky kvůli bouřce, která se přehnala přes Ústecký kraj k 33 událostem. […]

STALO SE: Ranní nehoda vozidla u Kopist zastavila tramvajovou dopravu

V neděli 26. června v ranních hodinách došlo mezi Mostem a Litvínovem u Kopist k dopravní nehodě vozidla, které zatím […]

×