OBRAZEM: U kostela začala Mostecká Slavnost! Areál se plní lidmi

9. 9. 2022 17:45 - | Kultura, Zajímavosti

Tento víkend od pátku do soboty 9-10. září se v areálu přesunutého kostela Nanebevzetí Panny Marie v Mostě koná očekávaná Mostecká Slavnost, která nabídne opravdu bohatý kulturní i doprovodný program!

Na mostečany čekají hned tři hudební scény, na kterých se za celý víkend vystřídají desítky interpretů jako je například Olga Lounová, Jelen, No Name, Pekař, Ben Cristovao, Monkey Bussines, Ivan Mládek, Ine Kafe, Prago Union, Trautenberk a mnoho dalších! Očekává se obrovská návštěvnost!

V sobotu pak ve 12:30 vyjde mosteckého 1. náměstí slavnostní průvod v čele s vlajkonoši spolu s primátorem města Mostu. Chybět nebudou ale ani dechové kapely, mažoretky, zástupci sportovních klubů, ale též hasiči a samozřejmě samotní Mostečané.

Nebude chybět ani stánkový prodej, hasičské slavnosti, otevření Billa sadu, srdcař Mostu, sportzóna, vystoupení Tanečního studia Kamily Hlaváčikové, virtuální realita, Nadace Proměny Karla Komárka, Vězeňská služba, Central Most, vyhlídkové lety vrtulníkem, prohlídka kostela, stanové městečko nebo půjčovna kol a elektorkol.

Výhodnou nabídkou je pak karta Blue Card, díky které získáte slevu 10% na občerstvení a atrakce.

Blue Card je karta, která je podobná běžné platební kartě, na kterou si nabijete finanční prostředky (kredit), kterým můžete na akci Mostecká slavnost platit.

Reklama


Další v kategorii Kultura

CHYSTÁ SE: V Litvínově bude oblíbený festival jídla

V neděli 2. dubna provoní náměstím Míru v Litvínově vůně dobrého jídla, bude se tu totiž konat oblíbený Food festival. […]

OBRAZEM: Central hostil druhý sportovní den. Představilo se například krasokolečkování

Po loňském úspěchu opět Magistrát města Most ve spolupráci s nákupním centrem Central Most pořádají druhý ročník Sportovních dnů. Dnes […]

CHYSTÁ SE: V pátek Rokač Vinohrady hostí kapelu Doriss

Mostecký hudební spolek vás zve v pátek 31. března večer na koncert do Rokáče Vinohrady. Před pár lety dala parta […]

×