OBRAZEM: U kostela začala Mostecká Slavnost! Areál se plní lidmi

9. 9. 2022 17:45 - | Kultura, Zajímavosti

Tento víkend od pátku do soboty 9-10. září se v areálu přesunutého kostela Nanebevzetí Panny Marie v Mostě koná očekávaná Mostecká Slavnost, která nabídne opravdu bohatý kulturní i doprovodný program!

Na mostečany čekají hned tři hudební scény, na kterých se za celý víkend vystřídají desítky interpretů jako je například Olga Lounová, Jelen, No Name, Pekař, Ben Cristovao, Monkey Bussines, Ivan Mládek, Ine Kafe, Prago Union, Trautenberk a mnoho dalších! Očekává se obrovská návštěvnost!

V sobotu pak ve 12:30 vyjde mosteckého 1. náměstí slavnostní průvod v čele s vlajkonoši spolu s primátorem města Mostu. Chybět nebudou ale ani dechové kapely, mažoretky, zástupci sportovních klubů, ale též hasiči a samozřejmě samotní Mostečané.

Nebude chybět ani stánkový prodej, hasičské slavnosti, otevření Billa sadu, srdcař Mostu, sportzóna, vystoupení Tanečního studia Kamily Hlaváčikové, virtuální realita, Nadace Proměny Karla Komárka, Vězeňská služba, Central Most, vyhlídkové lety vrtulníkem, prohlídka kostela, stanové městečko nebo půjčovna kol a elektorkol.

Výhodnou nabídkou je pak karta Blue Card, díky které získáte slevu 10% na občerstvení a atrakce.

Blue Card je karta, která je podobná běžné platební kartě, na kterou si nabijete finanční prostředky (kredit), kterým můžete na akci Mostecká slavnost platit.

Reklama


Další v kategorii Kultura

AKTUÁLNĚ: Ve Strupčicích probíhají Slavnosti česneku

Právě teď probíhá v obci Strupčice již třetí ročník Slavností česneku společně se Svatováclavskou poutí. Nechybí tak plno stánků s […]

CHYSTÁ SE: V Mostě se uskuteční třetí ročník největší deskoherní akce v širokém okolí

Tento víkend se v Oblastním muzeu a galerie v Mostě, uskuteční již třetí ročník oblíbené akce nejen pro děti s […]

OBRAZEM: Deštivé počasí kazilo středeční Svatomichaelskou slavnost

Ve středu 28. září 2022, se v Litvínově konala každoroční tradiční Svatomichaelská slavnost. Letos však konání kazil déšť, i tak […]

×