AKTUÁLNĚ: Požár ve sklepních prostorách na Třídě Budovatelů

1. 8. 2021 19:01 - | Krimi

Tři jednotky vyjely dnes v podvečer, k požáru v domě na Třídě Budovatelů v Mostě. Hořela zde matrace ve sklepních prostorách domu. Čtyři lidé se nadýchali kouře a byli odvezeni na vyšetření do nemocnice. Budovu na dobu zásahu opustilo 12 lidí. Hasiči požár zlikvidovali během dvaceti minut.

Reklama6 komentářů v článku AKTUÁLNĚ: Požár ve sklepních prostorách na Třídě Budovatelů

 1. Jarda M.

  1. 8. 2021 22:37

  Kopie webu e-mostecko.cz Nic víc, nic míň! Pouze pan majitel webu kopíruje z jednoho webu zprávy na druhý a opačně, lidi blbne tím, že je mladá dynamicky nabitá redakce, 🙂 hihi, přitom to blbec dělá z obýváku – komedianti, myslíte si, že lidé vás neznají a jsou blbci?
  Jedny a tytéž články, buď zkopírovány nebo jinak přepsány – fakt hustý zprávy. Co taky čekat od … raději bez komentáře!

  Odpovědět
  • Tomáš Urban

   2. 8. 2021 10:34

   Dobrý den. Pokud by jste si něco zjistil o naší redakci, tak by vás určitě nenapadla taková myšlenka, kterou jste tu napsal. Již jsme to již jednou psali a napíšeme to znovu. Naše redakce nemá nic společného s webem e-mostecko.cz. Ano opravdu se Mostecká Vlaštovka tváří jako web mladé redakce, to je také pravda, nemáme zapotřebí se snižovat na úroveň jiných webů a kopírovat zprávy. Všechny informace, které jsou na tomto webu, jsou aktuální, ověřené a jsou zveřejněny dříve, jak na webu, který zmiňujete. Pokud máte až takovou potřebu zjistit, zda se za webem skrývá pan Hájek, napište nám na facebooku, domluvíme schůzku a popovídáme o redakci osobně, aby jste věřil. Díky za pochopení, hezký den.

   Odpovědět
 2. Uražený čtenář

  2. 8. 2021 10:13

  Proč zde lidem mažete komentáře, když jsou slušné a nejsou nijak vulgární? Zde se nesmí napsat komentář nebo názor?

  Včera jsem SLUŠNĚ komentoval skutečnost, že vaše redakce jen překopírovává obsah z webu e-mostecko.cz sem a naopak, takřka totožný obsah, je to totožný web, který publikuje totéž, proč?! Jeden majitel? Proč? Jen děláte z lidí blbce. Mladá redakce ha ha ha, jeden maník, co to píše z obýváku. 🙂 jak humorné. Myslíte si, že vás lidé neznají?
  Hádam, že to zase smažete, aby se lidé nedozvěděli, že se jedná o jeden web, jednoho majitele, co jen kopíruje obsah.

  Odpovědět
  • Vlasta Š.

   2. 8. 2021 10:19

   Ano souhlasím, i mě toto přijde poněkud zavádějící. Něco se stane v Mostě, je to zde na tom to webu, posléze na webu e-mostecko.cz dále na webu e-decinsko.cz, e-usti.cz, ačkoliv se to stalo v Mostě je to i v jiných městských webech pana Hájka který to provozuje celé. Místo jednoho místního zpravodajství tahle šaškárna, pod mě k ničemu, ale to je jeho boj. Místo aby byl jeden pořádný web tahle komedie, zřejmě aby zase z lidí dělal blbce, ovšem fakt je, že oproti e-mostecku je tento web alespoň aktuálnější. E-mostecko kleslo na bod mrazu. Informace z třetí ruky a ještě publikované po 14.dnech joj to je médium ! Jsem zde naposledy, sbohem!

   Odpovědět
  • Tomáš Urban

   2. 8. 2021 10:34

   KOPÍROVÁNO: Dobrý den. Pokud by jste si něco zjistil o naší redakci, tak by vás určitě nenapadla taková myšlenka, kterou jste tu napsal. Již jsme to již jednou psali a napíšeme to znovu. Naše redakce nemá nic společného s webem e-mostecko.cz. Ano opravdu se Mostecká Vlaštovka tváří jako web mladé redakce, to je také pravda, nemáme zapotřebí se snižovat na úroveň jiných webů a kopírovat zprávy. Všechny informace, které jsou na tomto webu, jsou aktuální, ověřené a jsou zveřejněny dříve, jak na webu, který zmiňujete. Pokud máte až takovou potřebu zjistit, zda se za webem skrývá pan Hájek, napište nám na facebooku, domluvíme schůzku a popovídáme o redakci osobně, aby jste věřil. Díky za pochopení, hezký den.

   Odpovědět
   • Uražený čtenář

    2. 8. 2021 14:58

    My jsme spolu Vážený pane nic neřešili…v minulosti. Pokud Vám někdo něco psal na dané téma Já to nebyl.
    Mě jen zaráží skutečnost, že máte totožné zprávy, jako má e-mostecko. Obecně. Zajímavé, je, že tento web je napsán na nějakého Urbana, přičemž má obdobný vzhled jako právě e-mostecko, takřka totožný obsah jako e-mostecko, navíc, co mě zaráží v minulosti jakákoliv nehoda, požár a vůbec jakékoliv krimi (hlavně krimi) bylo vždy jen na e-mostecko.cz, dnes to soustředíte na tento web a tam jen okrajově, velmi bych se divil, kdyby Hájek si nechal ujít nějakou nehodu o které by se (jako nechtěně…) dozvěděl. A nepublikoval ji. To určitě!

    Vážený pane, mě je jedno, co zde píšete, já a drtivá většina lidí si myslíme totéž. Zajímavé je rovněž to, že jak Vy zde tak i web e-mostecko používá stejný free redakční systém. Asi náhoda. Podobný design webu, jen maličko přeházené rubriky a změna barev ze zelené na modrou, rovněž asi náhoda.
    Pouze chci poukázat na skutečnost, a to se nezlobte, ale do profesionálních medií to má opravdu daleko. Sorry a sbohem.

    PS_ Máme zde na Mostecku: několik regionálních webu, ale ani jeden nemá to samé co Vy a e-mostecko v kostce!

    Odpovědět

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Další v kategorii Krimi

STALO SE: Muž oknem mosteckého hotelu vykradl spící turisty

Mostečan připravil turistům z Frýdku Místku nepříjemné překvapení. Policisté z obvodního oddělení předali sdělení podezření 37letému muži hned z několika trestných činů, […]

Policisté stále hledají mladou ženu z Mostu. Neviděli jste ji?

Policisté pátrají po mladé ženě z Mostecka, na kterou bylo dne 18. září 2023 vyhlášeno pátrání. Od té doby o […]

FOTO: U Obrnic došlo k nehodě dvou osobních vozidel. Na místo letěl i vrtulník

Dnes dopoledne došlo na silnici I/13 u Obrnic k dopravní nehodě dvou osobních vozidel. Na místo letěl i zdravotnický vrtulník. […]

×