AKTUÁLNĚ: Silný vítr láme stromy a trhá střechy!

21. 10. 2021 13:21 - | Ostatní

Hasiči mají plné ruce práce a hlásí počet nahlášených událostí na linku tísňového volání kvůli spadlým stromům v Ústeckém kraji (od ranních 7:00), kterých je více než 250. Počet nahlášených utržených plechů z střech, dalších střešních krytin a dalších událostí způsobených větrem je zase více jak 50.

Počet nahlášených míst se spadlými stromy na komunikace se v Ústeckém kraji zvýšil na 149 (od ranních 7:00). Na dalších více než 20 se počet událostí rozšířil o nahlášené utržené plechy na střechách a stržené sloupy vedení.

Například v Žatci vítr utrhl střechu rodinného domu. Utržená střecha byla hlášena i z Račetic, okres Chomutov. Ve Varnsdorfu spadl strom na parkující automobily. Z Nechranické nádrže byl hlášen surfař, který se nemůže dostat z vodní plochy. Foto: HZS.

Reklama


Další v kategorii Ostatní

AKTUÁLNĚ: Vodíkový autobus už v Mostě nestihnete. Byl z technických důvodů odstaven!

Během pouhých tří dnů měl v testovacím provozu najet ulicemi Mostu 600 kilometrů, nasazen byl na náročnou trasu s řadou převýšení v […]

KRAMPUS V MOSTĚ: Most opět zažije oblíbenou čertovskou show

Už v neděli 11. prosince přesně v 17. hodin, se otevřou na mosteckém 1. náměstí pekelné brány, které do světa […]

OBRAZEM: Central Most navštívil Mikuláš, Čert a Anděl

V pondělí 5. prosince 2022 dorazil do mosteckého obchodního centra Central Most Mikuláš, Čert a Anděl! Pro děti byl připraven […]

×