AKTUÁLNĚ: U jezera začal největší festival roku s názvem The Most Fest

12. 8. 2022 13:08 - | Kultura

Již včera v podvečerních hodinách odstartoval u mosteckého jezera největší sportovně-hudební festival s názvem The Most Fest. Ten nabídne plno zábavy pro celou rodinu. Organizátoři rozšířili sportovní program například o americký fotbal, softball, hokejbal nebo krasokolečkování. K vidění bude také jedinečná e-formule eForce FEE Prague Formula. Na festivalu se ukáže také Jakub Kornfeil, kterého můžete znát z nejprestižnější série motocyklových závodu MOTO GP. Jakub ale svůj talent předvede v jiné disciplíně a to na elektrickém surfu společnosti JETSURF.

Z kulturního programu nebude chybět například Marpo a Trouble Gang, Richard Müller, Monkey Bussines, Lucie Bílá a Arakain, Lake Malawi a mnoho dalších. Na návštěvníky také čeká plno stánků s občerstvením, ve kterých je výběr opravdu bohatý. Komu bude teplo, schladit se může v jezeře, které je však otevřeno nejen návštěvníkům, ale také široké veřejnosti. Festival potrvá do neděle.

ReklamaDalší v kategorii Kultura

CHYSTÁ SE: Do Mostu dorazí Blesk Ordinace. Nabídne vyšetření zdarma a bohatý hudební program

V úterý 3. října 2023 zamíří do Mostu populární Blesk Ordinace. Letos se koná již 4. ročník, který míří do […]

TIPY NA VÍKEND: Hokej, divadelní představení nebo tradiční trhy

Je tu další víkend a s ním i naše další tipy kam vyrazit. Věříme, že si i tentokrát vyberete. Míša […]

OBRAZEM: Centrum Litvínova se zaplnilo lidmi. Konal se další ročník Svatomichaelské slavnosti

Ve čtvrtek 28. září 2023 se v Litvínově konala další každoroční tradiční Svatomichaelská Slavnost. Nabídla opět zajímavý kulturní program, který […]

×