AKTUÁLNĚ: V Centralu odstartovala výstava Balónkové safari! Potrvá do 18. března

9. 3. 2023 15:29 - | Ostatní, Tipy, Zajímavosti

Dnes po 15. hodině odstartovala v obchodním centru Central Most jedinečná výstava s názvem Balónkové safari se zvířátky. Na pasáži centra bude vystaveno několik kusů větších i menších balónkových objektů, vytvořených z klasického kulovitého nebo modelovacího balónku a to až do soboty 18. března!

Každý návštěvník má možnost si prohlédnout žirafu, plameňáka, krokodýla a mnoho dalších exponátů sestavených jen z balónků. Ty jsou vyrobeny z rozložitelných materiálů, takže tato výstava je orientována i na životní prostředí. Navíc se všichni mohou zúčastnit balónkové dílny, která se koná od dnešní 15. hodiny do dnešní 17. hodiny, ale bude probíhat i v termínu 13. a 16. března 2023. V této dílně mají děti možnost vytvořit si vlastní balónkové zvířátko s pomocí jednoduchých návodů a rad profesionálního balonkáře.

Balonkář dětem také na přání modeluje zvířátka či jiné balónkové výtvory dle jejich fantazie. Jediné, co k tomu potřebují, je kupón z aplikace Central Club. “Každou akci se lidem snažíme co nejvíce zpříjemnit a ukázat, že i v obchodním centru se dají zažít jedinečné chvíle,“ říká Martin Malý, ředitel marketingu a komunikace společnosti EPG.

Foto: Tomáš Urban

ReklamaDalší v kategorii Ostatní

FOTO: Ve sportovní hale se konal memoriál Petra Lískovce v šermu

Ve dnech 13. a 14. dubna 2024 se ve sportovní hale konal turnaj ve sportovním šermu – Memorial Petra Lískovce. […]

FOTO DNE: Děti společně s rybáři vypustily do řeky Bíliny stovky ryb

Po půlroce se děti a rybáři z Českého rybářského svazu opět setkali u kostela Nanebevzetí Panny Marie v Mostě na tradičním […]

ZAJÍMAVOST: Na Matyldě začne zítra oprava in-line dráhy. Potrvá do 19. dubna

Po opravě dráhy na Benediktu, se teď město zaměřilo na Matyldu. Zde začne zítra částečná oprava in-line dráhy, která potrvá […]

×