25. června 2026 Svátek má: Ivan
Reklama
Sport

BADMINTON: Kristina Kozempelová přivezla z mistroství republiky juniorů dvě stříbra

Tomáš Urban
1 min čtení
BADMINTON: Kristina Kozempelová přivezla z mistroství republiky juniorů dvě stříbra

Dalším úspěchem navázala na výborné výsledky badmintonového klubu Baník Most Kristina Kozempelová. Z Mistrovství republiky kategorie U17 v Českém Krumlově přivezla dvě stříbra z párových disciplín. Nejprve vybojovala stříbrnou medaili s Janem Rázlem (BK TU v Liberci) ve smíšené čtyřhře. Cestou do finále mj. v třísetové čtvrtfinálové bitvě porazili první nasazený pár Pavel Maňásek (Badminton Rychnov nad Kněžnou) – Valérie Žurková (B.O.Chance Ostrava Sportclub). V semifinále vyřadili další nasazený pár Ondřej Běhounek (TJ Chemička Ústí nad Labem) – Ivana Treperová (SK Prosek Praha). Až ve finále nestačili na Patrika Hrazdíru (Badminton FSpS MU) s Petrou Benišovou (BK Kopřivnice).

Druhé stříbro Kristina Kozempelová vybojovala s deblovou partnerkou Valérií Žurkovou. Nad jejich síly byl pouze první nasazený pár Kateřina Koliášová (SK Hamr) – Kateřina Osladilová (TJ Sokol Klimkovice).


Sdílejte tento článek

Další z rubriky Sport

Všechny články