Během víkendového mistrovství superbiků policisté posílí výkon služby

5. 8. 2021 14:00 - | Krimi

V Mostě a okolí bude v příštích dnech rušno. Během nadcházejícího víkendu se totiž v areálu Autodromu Most bude konat Mistrovství světa superbiků.
Policie bude po dobu konání akce v zájmu zajištění bezpečnosti jejích účastníků i dalších osob posilovat výkon služby v místě konání, kempech a okolí, bude zajišťovat veřejný pořádek, předcházet protiprávnímu jednání a regulovat dopravu.

Z důvodu předpokládané účasti německých návštěvníků se na opatřeních budou podílet i němečtí policisté.
Diváky policisté upozorňují na to, aby si hlídali své osobní věci a nestali se tak případně obětí kapsářů, kteří se na akcích s větší koncentrací lidí často objevují a využívají jejich nepozornosti.

Současně doporučují, aby doklady, peníze nebo cennosti nenechávali v zaparkovaných vozidlech a před opuštěním vozidla pořádně zkontrolovali jeho uzamčení včetně uzavření oken.

Návštěvníky, kteří na akci dorazí autem nebo na motorce vyzývají, aby dodržovali zákaz požívání alkoholu i jiných návykových látek před jízdou, což budou policisté také kontrolovat.

Reklama


Žádné komentáře v článku Během víkendového mistrovství superbiků policisté posílí výkon služby

Buďte první kdo přidá komentář.


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Další v kategorii Krimi

AKTUÁLNĚ: U Libčevsi se stala nehoda dvou osobních vozidel

Právě teď vyšetřují dopravní policisté nehodu na křižovatce z Mostu u Libčevsi. Došlo zde k nehodě dvou osobních vozidel, které […]

STALO SE: Ranní tragická nehoda kamionu s chodcem u Kopist, si vyžádala jednu osobu

Dnes v ranních hodinách se na silnici I/27 mezi Mostem a Litvínovem u odbočky na Kopisty stala tragická nehoda nákladního […]

AKTUÁLNĚ: Dopravní nehoda zastavila dopravu z Mostu do Litvínova

Právě teď neprojedete z Mostu do Litvínova v obou směrech na hlavní silnici I/27 . U odbočky k Celiu zde […]

×