CHYSTÁ SE: Central bude ve čtvrtek plný čarodějnic. Dostanete buřtguláš zdarma!

24. 4. 2023 18:00 - | Kultura, Tipy, Zajímavosti

Připravte se na magickou zábavu! Obchodní centrum Central Most vás srdečně zve na oslavu čarodějnic, která se koná ve čtvrtek 27. dubna od 16 hodin. Na programu bude spousta aktivit, včetně malování na obličej, fotokoutku a mnoho dalšího. Pro věrné zákazníky Centralu Most bude připraven vynikající buřtguláš zdarma.

Pro všechny děti i dospělé budou také připraveny klobouky. Pozváni jsou tak samozřejmě všichni čarodějové a čarodějnice, kteří si pak mohou čarodějnický klobouk i ozdobit na workshopu.

„Zvyk pálení čarodějnic je spojený s ohněm a vírou v čarodějnice, a tak jsme od každého vzali kousek a pevně doufám, že se všem bude výsledek líbit a poslední dubnový čtvrtek si zákazníci užijí, “ říká ředitel marketingu a komunikace firmy EPG Martin Malý.

Chybět nebude ani čarodějnický fotokoutek. „Jako vždy budeme na akci vyhlašovat také soutěž o nejlepší fotografii z akce. Může být u fotokoutku nebo s rozdávanými klobouky. Také by bylo hezké, kdyby děti přišly v kostýmech a pořídily si tak hezkou vzpomínku. “ dodává Malý.

Nákupní centrum Central Most všem opět připomíná důležitost aplikace Central Club, protože se staženou aplikací, a následně uplatněnými kupóny, mají návštěvníci nejen vstup na akci zdarma, ale také si mohou zdarma odnést všechny dárky a užít si workshop a pro prvních 10 bude i zdarma projížďka na koníkovi.

ReklamaDalší v kategorii Kultura

CHYSTÁ SE: V Galerii Teplice se uskuteční v říjnu oblíbený čokoládový festival

O víkendu 13. až 15. října se v Galerii Teplice koná tradiční Čokoládový Festival! Nejsladší víkend v Teplicích je tu! Přijďte […]

OBRAZEM: Travesti show Scandalladies bavila Nový Obzor

Hana Zagorová, Marie Rottrová, skupina Holki a mnoho dalších, bylo k vidění v pátek 22. září 2023 v mosteckém Novém […]

AKTUÁLNĚ: V mosteckém Radničním parku slaví senioři svůj svátek. Probíhají i francouzské trhy

Právě teď slaví senioři v mosteckém Radničním parku svůj svátek. Společně se svátkem probíhají také francouzské trhy. Francouzští prodejci nabízejí […]

×