CHYSTÁ SE: Do Rokáče Vinohrady přijede kapela Electra 5 a Dost Času

28. 3. 2022 14:46 - | Kultura

Mostecký hudební spolek zve v pátek 1. dubna od 20 hodin do Rokáče Vinohrady na koncert kapel ELECTRA 5 a DOST ČASU.

ELECTRA 5 je kapela složená z ostřílených muzikantů. Autorská energická hudba postavená na rytmickém groovu, neotřelé kytaře a jemném vokálu s českými texty, které mapují duši v pandemické době. Dvě ženské, dva chlapi. A proč to je dobré? Mají nadhled, když se nebojí jít i do vážnějších poloh. Mluví a zpívají česky, jejich texty mají hlavu a patu, což lidi to oslovuje a baví. Z triphopu se přes blues dostávají k tanečnějším polohám. Do vystoupení dávají maximum energie, takže je od první chvíle vidět, že je to pro všechny zábava.

Veronika Bednářová – zpěv
Slomice – baskytara
Vít Malypetr – kytara
Daniel Hruška – bicí

V průběhu let od založení DOST ČASU prošlo kapelou mnoho mosteckých muzikantů a muzikantek, měnilo se nástrojové obsazení, kapela se i několikrát rozpadla. Během let hrála na nejrůznějších místech v regionu. V létě 2002 začíná nahrávat první CD ve studiu Softex v Mostě. Bohužel ani jedna z nahrávek nespatřila světlo světa, protože se zvukaři podařilo všechno smazat. Na podzim se ve zkušebně nahrálo CD, které nese název „Experimental Demo“. A opět mnoho krátkodobých příchodů a odchodů. V roce 2012 doplňuje o doprovodnou kytaru a zpěv Míra Mundok. Zkouší se nové Dolfiho písničky, mění se repertoár i zvuk kapely.

Adolf „Dolfi“ Hájek – kytara, zpěv,
Jitka Raková – saxofon, zpěv,
Míra Mundok – kytara, zpěv,
Pavel Zikmund – bicí, perkuse,
Jirka „Sid“ Seidl – basa.

Rezervace vstupenek na e-mailu rezervace@rokac-vinohrady.cz. Uveďte jméno, datum koncertu a počet osob. Vstupenky si poté vyzvednete na místě v den konání koncertu od 19 do 19:30 hodin.

ReklamaDalší v kategorii Kultura

TIPY NA VÍKEND: Hokej, divadelní představení nebo tradiční trhy

Je tu další víkend a s ním i naše další tipy kam vyrazit. Věříme, že si i tentokrát vyberete. Míša […]

OBRAZEM: Centrum Litvínova se zaplnilo lidmi. Konal se další ročník Svatomichaelské slavnosti

Ve čtvrtek 28. září 2023 se v Litvínově konala další každoroční tradiční Svatomichaelská Slavnost. Nabídla opět zajímavý kulturní program, který […]

FOTO: V Radničním parku se konalo zábavné odpoledne pro celou rodinu s názvem Pohádkování

V neděli 24 .září 2023 se v Radničním parku vedle mosteckého magistrátu konala akce pro děti s názvem Pohádkování. Na […]

×