Most se tento týden ponoří do pekelné atmosféry s dvojitou dávkou Krampus čertů, kteří přijdou vyděsit i pobavit malé i velké návštěvníky. Akce se uskuteční na dvou místech, a to ve čtvrtek 5. prosince v OC Central Most a v neděli 8. prosince na mosteckém 1. náměstí.
Ve čtvrtek 5. prosince od 16:00 do 18:00 zavítají Krampus čerti do obchodního centra Central Most, kde budou součástí mikulášské nadílky. Návštěvníci se mohou těšit na autentické masky, děsivou atmosféru a jedinečný zážitek, který propojí tradici s moderním prostředím. Akce slibuje zábavu i pro ty, kteří si chtějí s čerty pořídit nezapomenutelné fotografie.
Vrcholem týdne bude v neděli 8. prosince od 17:00 hodin již tradiční hodinová Krampus show na mosteckém 1. náměstí. Představení nabídne fascinující podívanou plnou ohně, dramatických masek a strašidelného doprovodu, který připomene alpskou legendu o Krampusovi, strašlivém společníkovi svatého Mikuláše.
Obě akce jsou ideální příležitostí pro rodiny i jednotlivce, kteří chtějí zažít nevšední adventní atmosféru. Přijďte a nechte se vtáhnout do světa Krampus čertů, kteří letos slibují pořádnou dávku adrenalinu!


