CHYSTÁ SE: Hněvín láká na kulturní akce. Víkend bude patřit hudbě

10. 6. 2022 8:46 - | Kultura, Tipy

Už dnes 10. června od 18:00 do 20:00 v zahradě hradu Hněvín opět zahraje talentovaný mostecký klavírista a skladatel Martin Rufer.

Martin se věnuje především jazzu, klasickému rocku, popu a filmové hudbě. Během své kariéry spolupracoval např. s Ondřejem Rumlem, Michalem Horáčkem nebo Vladimírem Hronem.

V Sobotu 11. června od 18:00 do 20:00 na Hněvíně pak zahraje jemnější tóny jako např. melodic/deep house/housek k poslechu, posezení nebo tanci Petr Jánský aka DJ Nonsense.

DJingu se věnuje čtyři roky, zaměřuje se hlavně na klubové EDM (Cross Club Praha, Admiral Chomutov, N club Most, Luna Disco Bar Litoměřice, Klub Lípa Liberec).

V pondělí 13. června pak na hradě Hněvín odstartuje divadelní léto v podání Městského divadla v Mostě. Prvním představení, Sluha dvou pánů, začne ve 20h.

Reklama


Další v kategorii Kultura

CHYSTÁ SE: V Litvínově bude oblíbený festival jídla

V neděli 2. dubna provoní náměstím Míru v Litvínově vůně dobrého jídla, bude se tu totiž konat oblíbený Food festival. […]

OBRAZEM: Central hostil druhý sportovní den. Představilo se například krasokolečkování

Po loňském úspěchu opět Magistrát města Most ve spolupráci s nákupním centrem Central Most pořádají druhý ročník Sportovních dnů. Dnes […]

CHYSTÁ SE: V pátek Rokač Vinohrady hostí kapelu Doriss

Mostecký hudební spolek vás zve v pátek 31. března večer na koncert do Rokáče Vinohrady. Před pár lety dala parta […]

×