CHYSTÁ SE: Hněvín láká na kulturní akce. Víkend bude patřit hudbě

10. 6. 2022 8:46 - | Kultura, Tipy

Už dnes 10. června od 18:00 do 20:00 v zahradě hradu Hněvín opět zahraje talentovaný mostecký klavírista a skladatel Martin Rufer.

Martin se věnuje především jazzu, klasickému rocku, popu a filmové hudbě. Během své kariéry spolupracoval např. s Ondřejem Rumlem, Michalem Horáčkem nebo Vladimírem Hronem.

V Sobotu 11. června od 18:00 do 20:00 na Hněvíně pak zahraje jemnější tóny jako např. melodic/deep house/housek k poslechu, posezení nebo tanci Petr Jánský aka DJ Nonsense.

DJingu se věnuje čtyři roky, zaměřuje se hlavně na klubové EDM (Cross Club Praha, Admiral Chomutov, N club Most, Luna Disco Bar Litoměřice, Klub Lípa Liberec).

V pondělí 13. června pak na hradě Hněvín odstartuje divadelní léto v podání Městského divadla v Mostě. Prvním představení, Sluha dvou pánů, začne ve 20h.

Reklama


Další v kategorii Kultura

POZVÁNKA: Neděle ve středu opět nabídne zajímavý hudební program

V neděli 14. srpna se v mosteckém Radničním parku bude konat další pokračování hudebního minifestivalu s názvem Neděle ve středu. […]

AKTUÁLNĚ: U jezera začal největší festival roku s názvem The Most Fest

Již včera v podvečerních hodinách odstartoval u mosteckého jezera největší sportovně-hudební festival s názvem The Most Fest. Ten nabídne plno […]

CHYSTÁ SE: V Radničním parku bude dnes další letní kino. Nabídne film Pračlověk a Vyšehrad

Již dnes 12. srpna se znovu zaplní mostecký Radniční park při příležitosti letního kina, které se letos muselo kvůli rekonstrukci […]

×