CHYSTÁ SE: Již podeváté se v Mostě poběží noční běh Night Run!

2. 8. 2023 18:11 - | Ostatní, Sport, Zajímavosti

Unikátní seriál nočních běhů NN NIGHT RUN má před sebou pátý závod seriálu. Ten se otevře 12. srpna v Mostě. Ve městě, kterému se jiné celorepublikové seriály vyhýbají, se letos poběží již podeváté.

Stejně jako v jiných městech, i na severu republiky budou připraveny odpolední závody pro děti KIDS CUP. V centru města na 1. náměstí budou jejich tratě rozděleny podle věku, nicméně medaili s pandou dostanou v cíli všichni. Stejně jako účastníci nesoutěžního NUTREND FAMILY RUN. V rámci této dvoukilometrové trati se může běžet nebo i jít, klidně i s kočárkem nebo domácím mazlíčkem. V cíli pak každý dostane medaili, na které je vyobrazená liška.

S přicházející tmou pak přijde řada na dva hlavní závody – v půl deváté odstartuje AVON BĚH za zdravá prsa na pět kilometrů, který bude mít charitativní podtext. O hodinu později, už za tmy, pak odstartuje NN NIGHT RUN na deset kilometrů. Zatímco běžci na pět kilometrů dostanou v cíli krásnou medaili se stuhou Avon běhu, za uběhnutí deseti kilometrů je černá noční šelma. Kdo chce, může za den stihnout i tři závody.

Na závody seriálu NN NIGHT RUN často míří naprostí začátečníci, kteří si chtějí závod užít. Naopak tyto závody nevyhledává česká špička, a tak mají šanci na hezký výsledek i výkonnostní běžci. I když je nutno dodat, že i zde jde poslední roky úroveň nejrychlejších rychle nahoru, což souvisí s růstem zájmu. Na všech závodech se letos prudce zvýšil počet účastníků, a to jen potvrzuje i pozici jednoho z nejoblíbenějších českých běžeckých seriálu, co se počtu účastníků týká. Startovní listina se pozvolna zaplňuje, proto je radno se zaregistrovat co nejdříve. Organizátoři očekávají opět přes 1500 běžců na startu.

Nebude chybět bohatý doprovodný program ZDARMA. Plno aktivit pro děti. Dokonce i skákací hrad NN, cukrová váta, malování na obličej, popcorn, ovoce, dárky u partnerských stánků. Mizuno dokonce nabídne půjčení závodní obuvi na závod. Nebude chybět aktivity pro děti i dospělé.

Pro všechny účastníky krásná medaile!

Přihlášky najdete na http://www.night-run.cz

Doprovodný program ZDARMA pro běžce i kolemjdoucí:

NN životní pojišťovna

poradenství v oblasti pojišťovnictví

fotokoutek

malování na obličej

chillout zóna

cukrová vata

dárky od NN

skákací hrad

Nutrend

poradenství ohledně potravinových doplňků pro sportovce

možnost koupě potravinových doplňků pro sportovce

v cíli voda NARTES

Mizuno

půjčení běžeckých bot na závody

prodej oblečení a bot značky Mizuno

obrovský přívěs s půjčovnou bot 

Černí koně

vyzkoušení trenažéru hand biku

registrace do Alexova poháru zdarma = závod pro děti na hand biku

Peugeot

prezentace nejnovějších modelů aut

AVON a Bellis za zdravá prsa

možnost koupit výrobky na podporu Bellisek

osvěta v samovyšetření prsou na trenažéru

popcorn

dětské soutěže

ReklamaDalší v kategorii Ostatní

TIPY NA VIKEND: První letošní bleší trh, koncerty a hokeje

Je tu první březnový víkend a s ním i naše tipy kam vyrazit! Doufáme, že si opět dokážete vybrat a […]

ŠPRTEC: Most v 1. lize padl s týmem Modřic. Povedl se mu ale skalp s mistrem

Po dvouleté přestávce je mostecký šprtec opět prvoligový. A hned v prvním kole nejvyšší soutěže přivítal BHC StarColor Most v […]

OBRAZEM: V mostecké Sportovní hale zahrála kapela Kryštof. Bylo narváno!

Ve středu 28. února 2024 se uskutečnil v mostecké Sportovní hale koncert kapely Kryštof v čele s Richardem Krajčo. Společně […]

×