CHYSTÁ SE: Láska na první… zatočení. To bude Valentýn v Centralu

1. 2. 2022 9:00 - | Soutěže

Jako každý rok, i letos proběhne v Centralu den zamilovaných. Valentýnská kampaň se sloganem “Láska na první… zatočení” proběhne digitálně, a to na webových stránkách Centralu a v mobilní aplikaci Central Club. Na zákazníky čekají dárky v hodnotě 50 tisíc korun.
 
Nová kampaň nákupního centra začíná 1. února a bude trvat až do samotného valentýnského dne tj. 14. února. Každý den tak můžete na webu a v appce soutěžit o zajímavé ceny, dárky od Vašich oblíbených značek, jako jsou šátky Datart, olympijské vaky Alpine Pro, batohy Marionnaud, tašky na notebook, termohrnky či stylové zápisníky. Nebudou chybět ani poukázky na nákupy v hodnotě 100, 200 nebo dokonce 500 korun.
 
„Na sociálních sítích bude probíhat hra o zamilovanou fotku. Tu nejlepší odměníme voucherem za 1 000 Kč,“ říká Martin Malý, ředitel marketingu a komunikace Centralu, který spadá do investiční skupiny EPG. A pokud už teď přemýšlíte, čím obdarujete svého milovaného či milovanou, stačí se zastavit u našeho Infokiosku a zakoupit dárkový voucher ve zcela unikátním valentýnském stylu. A pokud budete mít staženou naši mobilní appku, tak k nákupu poukázky za 400 Kč Vám nákupní centrum Central Most přidá 100 Kč navíc.

Reklama


Další v kategorii Soutěže

SOUTĚŽ: Vyhraj vstupenky na letošní Tour de léto, které se odehraje na Loučkách

Mostecká Vlaštovka si pro své čtenáře připravila další soutěž, tentokrát jde o vstupenky na letošní zábavní odpoledne zpěváka Marka Ztraceného […]

SOUTĚŽ: Vyhraj vstupenky na dětský den s lamami!

Dnes tu pro vás máme další soutěž, tentokrát o vstupné pro rodinu na dětský den s lamami. Stačí splnit podmínky […]

SOUTĚŽ: Vyhraj vstupenky na sobotní koncert Verony v Novém Obzoru!

Přinášíme vál další soutěž o vstupenky! Tentokrát o 2 vstupenky na sobotní koncert Verony v Novém Obzoru! Stačí splnit podmínky […]

×