CHYSTÁ SE: Mikulášská nadílka v Centralu potěší nejen hodné děti

30. 11. 2022 10:02 - | Kultura, Ostatní, Tipy

Před námi je krásný adventní čas a s ním oblíbené i obávané trio Mikuláše s andělem a čertem. Přijďte tedy pondělí 5. 12. od 16 hodin strávit k nám. V teple, klidu a vánoční atmosféře můžete nakoupit ještě chybějící dárky, dát si něco dobrého k jídlu a hlavně – potkat Mikuláše.

Mikulášská nadílka je první připomínkou, že vánoční čas je hlavně o setkávání se s rodinou a o obdarovávání blízkých. „Pro naše návštěvníky máme opět připravený bohatý program, “ říká Martin Malý, ředitel marketingu a komunikace společnosti EPG.

S Annou a Elsou si budou moci děti užít animační program plný balónkového kouzlení, ledovou mini-diskotéku a na závěr se mohou těšit, že Elsa vykouzlí stříbrné hvězdičky. Malé i velké jistě zaujme taneční vystoupení žáků Základní umělecké školy Moskevská nebo mostecké taneční skupiny THE F.A.C.T.

Program bude pokračovat andělskými tanečky, čertovskými soutěžemi a legráckami, do kterých se budou moci samozřejmě zapojit nejenom nejmenší návštěvníci, zazpíváme si vánoční koledy a večer zakonči hlavní hvězdy tohoto dne – Čert, Mikuláš a Anděl.

„Central Most si pro své návštěvníky připravil samozřejmě i zajímavou mikulášskou nadílku, která bude probíhat od 18:00,“ doplnil Malý. Za básničku či písničku přednesenou naší trojici si vysloužíte sladkou odměnu. Rodiče i děti se budou moci zahřát svařákem či dětským punčem a chybět nemůže ani velmi žádané malování na obličej. Horký nápoj a malování na obličej bude za uplatněný kupónek v aplikaci opět zdarma.

Věrné zákazníky, kteří si tento den stáhnou aplikaci obchodního centra Central Club a rovnou se i zaregistrují, odměníme mléčnou čokoládou našeho centra.

Reklama


Další v kategorii Kultura

CHYSTÁ SE: V Rokáči Vinohrady vystoupí klavírista Martin Rufer za doprovodu zpěváka Matěje Vlčka

Mostecký hudební spolek pro vás připravil další hudební lahůdku. V mosteckém Rokáči Vinohrady vystoupí v pátek 3. února český klavírista, […]

FOTO: Mostecké 1. náměstí hostilo zabijačkové hody

Mostecké 1. náměstí hostilo v sobotu 28. ledna 2023 zabijačkové hody. Na návštěvníky tak čekalo hned pět řezníků a dalších […]

CHYSTÁ SE: V Radničním parku se bruslaři rozloučí s kluzištěm

Už zítra 27. ledna 2023 se v mosteckém Radničním parku uskuteční diskotéka na ledě. Půjde o rozloučení bruslařů s letošní […]

×