CHYSTÁ SE: Mostecká Slavnost bude dvoudenní!

6. 1. 2022 17:51 - | Kultura

V roce 2022 chce město Most stihnout 120 akcí, které jsou nyní připraveny v zásobníku odboru školství, kultury a sportu. Hlavní pořadatelství nebude vždy na odborech magistrátu města, ale na každé akci bude město Most někdy větším, někdy menším způsobem spolupracovat.

Těšit se můžete například na farmářské trhy, Masopust, Divadelní festival NaNečisto nebo Velikonoční jarmark. Ve spolupráci s Central Most chystáme úspěšný Food Festival Most. Připravuje se také série minifestivalů s názvem Malá Paříž. Celý koncept zahrnuje celkem deset nedělních programů o dvou až třech hudebních vystoupeních. Vše odstartuje 22. května a skončí 25. září. O své nepřijdou ani milovníci filmů. Pracujeme s variantou přesunu Letního kina z Benediktu, kde bude probíhat rekonstrukce amfiteátru, do Radničního parku. Mosteckou slavnost chystáme v novém formátu, který rozložíme do 2 dnů. Začneme v pátek odpoledne a skončíme v sobotu pozdě večer.

První polovina roku bude bohatá i na sportovní akce. Sportovat se bude nejen na jezeře Most, ale i na Matyldě, Benediktu či Resslu.

Plány by byly, chuť také. Nezbývá než věřit, že letošní rok na akcích města prožijeme nespočet krásných kulturních a sportovních zážitků bez omezení a přesouvání.

Reklama


Další v kategorii Kultura

OBRAZEM: Konal se den s městskou policií. Nenechalo si ho ujít desítky rodin

V neděli 22. května se konal na dětském dopravním hřišti v ulici Zdeňka Fibicha den pro celou rodinu s městskou […]

FOTO: V Radničním parku se konal premiérový hudební festival Neděle ve středu

V Radničním parku, byl v neděli 22. května zahájen nový hudební projekt s názvem „Neděle ve středu“ a jeho hlavním […]

FOTO: V Atticu zahrála kapela Ine Kafe

Sobotní večer nabídl v litvínovském Atticu koncert Slovenské kapely Ine Kafe, který si nenechalo ujít desítky skalních i ostatních fanoušků […]

×