CHYSTÁ SE: Mostecká Slavnost bude dvoudenní!

6. 1. 2022 17:51 - | Kultura

V roce 2022 chce město Most stihnout 120 akcí, které jsou nyní připraveny v zásobníku odboru školství, kultury a sportu. Hlavní pořadatelství nebude vždy na odborech magistrátu města, ale na každé akci bude město Most někdy větším, někdy menším způsobem spolupracovat.

Těšit se můžete například na farmářské trhy, Masopust, Divadelní festival NaNečisto nebo Velikonoční jarmark. Ve spolupráci s Central Most chystáme úspěšný Food Festival Most. Připravuje se také série minifestivalů s názvem Malá Paříž. Celý koncept zahrnuje celkem deset nedělních programů o dvou až třech hudebních vystoupeních. Vše odstartuje 22. května a skončí 25. září. O své nepřijdou ani milovníci filmů. Pracujeme s variantou přesunu Letního kina z Benediktu, kde bude probíhat rekonstrukce amfiteátru, do Radničního parku. Mosteckou slavnost chystáme v novém formátu, který rozložíme do 2 dnů. Začneme v pátek odpoledne a skončíme v sobotu pozdě večer.

První polovina roku bude bohatá i na sportovní akce. Sportovat se bude nejen na jezeře Most, ale i na Matyldě, Benediktu či Resslu.

Plány by byly, chuť také. Nezbývá než věřit, že letošní rok na akcích města prožijeme nespočet krásných kulturních a sportovních zážitků bez omezení a přesouvání.

Reklama


Další v kategorii Kultura

CHYSTÁ SE: Divadlo Most chystá v lednu šest premiér

Městské divadlo v Mostě chystá v novém roce šest premiér (první 25. února) a v první polovině ledna láká diváky […]

OBRAZEM: Nad Hněvínem se rozzářil Silvestrovský ohňostroj

Silvestrovský ohňostroj nad střechou dominanty města Mostu, se v pátek v 19. hodin rozzářil všem obyvatelům. Osmiminutová show, byla odstartována […]

SILVESTR: Most ani Litvínov o slavnostní ohňostroj nepřijdou

Letošní ohňostroj v Mostě se bez kulturního programu přesune opět na hrad Hněvín, kdy přesně v 19 hodin rozzáří oblohu […]

×