CHYSTÁ SE: Na Benediktu se letos poběží druhý ročník nadačního běhu s názvem Běž za snem

12. 4. 2024 18:00 - | Ostatní, Sport, Tipy

Skupina ORLEN Unipetrol zve na druhý ročník nadačního běhu ve sportovním areálu Benedikt v Mostě. Běh je určen pro všechny věkové kategorie a je otevřený jak zkušenějším, tak zcela začínajícím běžcům.

Vedle příjemného dne plného sportovních aktivit a zábavy účastníci pomohou také na dobrou věc. Celá výše výtěžku ze startovného bude darována prostřednictvím Nadace ORLEN Unipetrol na podporu osob, které se nachází v tíživé životní či zdravotní situaci a na podporu handicapovaných sportovců. Běh je pořádán ve spolupráci s agenturou Cesta za snem a statutárním městem Most.

Informace k Nadačnímu běhu:

Běžci se mohou zúčastnit hlavního závodu na 6 km ve třech okruzích okolo Benediktu, případně mohou běžet s rodinou či přáteli štafetu 3 x 2 km. Na své si přijdou i děti, pro které bude připraven běh přibližně na 200 metrů v oploceném prostoru.

Účastníci se mohou těšit na bohatý program, během kterého se budou moci při autogramiádě setkat s hráči HC Verva Litvínov a maskotem Vervákem, užít si hry pro děti i dospělé či vyzkoušet lukostřelbu, discgolf, rozcvičku a jógu s MultiSportem i trenažery. Děti se mohou těšit také na malování na obličej.

Program akce v amfiteátru sportovního areálu Benedikt Most začíná od 14 hodin. Dětský běh odstartuje v 16 hodin a hlavní závody v 17:30.

Všichni účastníci si ze dne spolu se zážitky odnesou také pamětní medaili.

Registrace budou spuštěny 1. května 2024 na portálu Stopnito.cz

ReklamaDalší v kategorii Ostatní

ZAJÍMAVOST: Miroslav Donutil navštívil mostecké kino Kosmos

Ve čtvrtek 16. května vyprodal populární herec, bavič a vypravěč Miroslav Donutil mostecké kino Kosmos, kde uspořádal besedu a pobavil […]

ZAJÍMAVOST: Pěvecký sbor 11. ZŠ odehrál koncert v oseckém klášteře

Ve středu, 15. května se uskutečnil poslední veřejný koncert pěveckých sborů z 11. základní školy v Mostě. Pro svoje poslední […]

TIPY NA VÍKEND: Slavnost vína, fandění hokejistům nebo finále v házené

Je tu další víkend a s ním i naše další tipy kam vyrazit. Věříme, že si i tentokrát dokážete vybrat […]

×