CHYSTÁ SE: Neděle ve středu zve na další zajímavý program

16. 7. 2022 11:19 - | Kultura, Tipy, Zajímavosti

V neděli 17. července se po 14 dnech opět rozezní v mosteckém Radničním parku hudba. Konat se tu bude totiž další pokračování hudebního minifestivalu Neděle ve středu. Ta nabídne opět zajímavý hudební program.

Program:

15:00 – Náhodný výběr – výborná pop-rocková kapela ze Soběslavi má za sebou stovky koncertů v malých klubech i na největších festivalových pódiích v Čechách. Zároveň se připravuje na vydání svého 4. CD. Energická hudba a precizní pódiová show dělají z kapely Náhodný výběr stále žádanější zboží. Pokud máte rádi svižnou muziku s českými texty, určitě si nenechte ujít.

16:00 – Pavel a Káča – majitelé Kavárny na ulici, která je přítomna na každé naší akci – Pavel Houfek (kytara, zpěv) a Katka Turková-Rousová (zpěv) jsou nejen schopní a pracovití podnikatelé, ale taktéž výborní hudebníci a zpěváci. Jejich hraní na ulici na sebe vždy upoutá pozornost kolemjdoucích a mnohdy jim přinese i nabídky na zajímavé hraní. Sami poznáte, že právem.

17:00 – Marley Wildthing – rakouská skladatelka a multiinstrumentalistka dělí svůj životní prostor mezi Vídeň a Prahu. Sama říká, že v Praze má více kamarádů a příležitostí ke koncertům. Je výborná, tak proč bychom ji nemohli představit i u nás na severu Čech.

Reklama


Další v kategorii Kultura

CHYSTÁ SE: Mikulášská nadílka v Centralu potěší nejen hodné děti

Před námi je krásný adventní čas a s ním oblíbené i obávané trio Mikuláše s andělem a čertem. Přijďte tedy […]

OBRAZEM: Zpěvačka Sima zaplnila mostecký Nový Obzor

V sobotu 26. listopadu 2022 dorazila do mosteckého Nového Obzoru známá zpěvačka ze Slovenska Simona Hégerová, která vystupuje na pódiu […]

OBRAZEM: Obrovský Mikuláš rozsvítil v Litvínově vánoční strom

Ani letos nepřišli obyvatelé města Litvínov o slavnostní rozsvícení vánočního stromu na náměstí Míru. Zhruba hodinové vystoupení čertů a andělů […]

×