CHYSTÁ SE: Procházka balónkovým safari v obchodním centru Central Most

3. 3. 2023 18:09 - | Kultura, Ostatní, Tipy

Od 9. března do 18. března se můžete v obchodním centru Central Most těšit na jedinečnou výstavu pod názvem Balónkové safari se zvířátky. Na pasáži centra bude vystaveno několik kusů větších i menších balónkových objektů, vytvořených z klasického kulovitého nebo modelovacího balónku.

Každý z návštěvníků si bude moci prohlédnout žirafu, plameňáka, krokodýla a mnoho dalších exponátů sestavených jen z balónků. Ty jsou vyrobeny z rozložitelných materiálů, takže tato výstava je orientována i na životní prostředí. Navíc se všichni mohou zúčastnit balónkové dílny, která se koná od 15 hodin do 17 hodin v termínech 9. března, 13. března a 16. března. V této dílně budou mít děti možnost vytvořit si vlastní balónkové zvířátko s pomocí jednoduchých návodů a rad profesionálního balonkáře.

Balonkář dětem na přání vymodeluje zvířátka či jiné balónkové výtvory dle jejich fantazie. Jediné, co k tomu budou potřebovat, je kupón z aplikace Central Club. “Každou akci se lidem snažíme co nejvíce zpříjemnit a ukázat, že i v obchodním centru se dají zažít jedinečné chvíle,“ říká Martin Malý, ředitel marketingu a komunikace společnosti EPG.

Výstava bude probíhat na třech místech po pasáži centra. To znamená, že ať návštěvník půjde kamkoli, tak vždy na nějaké zvířátko narazí. Na webu centra bude samozřejmě také probíhat soutěž o nejlepší fotografii, kterou se zvířátkem návštěvníci pořídí. “Vždy myslíme i na to, aby návštěvníci za své pěkné fotky byli odměněni, “ vysvětluje soutěž Martin Malý.

ReklamaDalší v kategorii Kultura

TIPY NA VÍKEND: Hokej, divadelní představení nebo tradiční trhy

Je tu další víkend a s ním i naše další tipy kam vyrazit. Věříme, že si i tentokrát vyberete. Míša […]

OBRAZEM: Centrum Litvínova se zaplnilo lidmi. Konal se další ročník Svatomichaelské slavnosti

Ve čtvrtek 28. září 2023 se v Litvínově konala další každoroční tradiční Svatomichaelská Slavnost. Nabídla opět zajímavý kulturní program, který […]

FOTO: V Radničním parku se konalo zábavné odpoledne pro celou rodinu s názvem Pohádkování

V neděli 24 .září 2023 se v Radničním parku vedle mosteckého magistrátu konala akce pro děti s názvem Pohádkování. Na […]

×