CHYSTÁ SE: Rozsvícení vánočního stromu v Centralu zahájí nejkrásnější čas roku

9. 11. 2022 9:51 - | Ostatní, Tipy, Zajímavosti

Všude kolem nás již začíná pomalu být cítit vánoční atmosféra a hlavně děti se začínají těšit na nadcházející kouzelné období. Zveme vás proto v pátek 11. listopadu v 17:00 hodin ke slavnostnímu rozsvícení vánočního stromu a výzdoby nákupního centra Central Most za účasti primátora města Most, Jana Paparegy. Pro děti bude samozřejmě připraven zajímavý doprovodný program a malování na obličej, pro dospělé zase ochutnávka svařáku.

Od rozsvěcení vánočního stromu, až po poslední část vánoční výzdoby, Central pro své návštěvníky postupně rozzáří více než 100 000 vánočních světel. Oproti předchozí sezóně se můžete těšit na nové prvky výzdoby, zajímavější fotokoutek a samozřejmě nemůžeme zapomenout na naše vánoční medvědy.  

V rámci Zimní pohádky si budou moci děti i zasoutěžit a těšit se mohou i na zapeklité úkoly, jejichž vyřešení bude po zásluze odměněno. S elfy si také budou moci společně zazpívat i zatancovat. Kromě bohatého doprovodného programu, si každý návštěvník může užít i malování na obličej nebo ochutnat první svařák a punč. Váš sluch i zrak potěší vystoupení dětské street dance taneční skupiny THE F.A.C.T., která v Mostě působí již 13 let.

Tím to ale nekončí. Ve světle rozsvícené vánoční výzdoby si budete moci vychutnat kouzelné vystoupení Sněhoskřítků, jejichž jedinečné kostýmy jistě vytvoří úsměv nejen na dětských tvářích. I zde si budou moci děti zatancovat a zasoutěžit. Na závěr celého vystoupení se můžete těšit i na speciální efekty.

Věrné zákazníky, kteří mají staženou aplikaci obchodního centra Central Club, opět odměníme formou kupónů, za které si budou moci nechat nazdobit obličej, případně si vychutnat svařák nebo punč zdarma.

Reklama


Další v kategorii Ostatní

FOTO: Mostem projela spanilá jízda motorkářů. Bylo jich stovky

Několik stovek motorkářů projelo v sobotu večer spanilou jízdu městem. Několika kilometrová kolona vyjela od Velebudic a zakončila jízdu u […]

OBRAZEM: Na Benediktu se konala soutěž v benchpressu a mrtvém tahu pro dobrou věc

V sobotu 3. června 2023 se v areálu Benedikt Most uskutečnil další ročník oblíbené soutěže s nazvem Pohárovka. Charitativní akce […]

FOTO: Na Benediktu se uskutečnil dětský den s 2. mateřskou školou Most

Ve čtvrtek 1. června 2023 se v areálu Benediktu Most uskutečnil dětský den. Ten pořádala 2. mateřská škola Most, která […]

×