CHYSTÁ SE: Schwarzkopf Elite Model Look ČR 2022

2. 5. 2022 18:45 - | Ostatní, Zajímavosti

Láká vás molo, focení a světla reflektorů? Tak dorazte na nejprestižnější modelingový casting v České republice – Schwarzkopf Elite Model Look ČR se koná 14. května od 15.00 hod. v Galerii Teplice.
 

Vstupte do světa modelingu! Do soutěže se mohou přihlásit slečny ve věku 13 až 21 let s výškou nad 170 cm a mladí muži ve věku 15 až 23 let s výškou nad 183 cm. Možná jste to právě vy, kdo bude reprezentovat Českou republiku na světovém finále Elite Model Look!

Celou akcí v Galerii Teplice vás bude provázet youtuber Martin Carev. Zažijte nezapomenutelnou atmosféru, dostaňte se do rukou profesionálů a užijte si skvělý den!

Všichni účastníci castingu absolvují vstupní pohovor se zástupci agentury Elite a získají dárky od partnerů projektu. V rámci castingů budou probíhat losování o výrobky vlasové kosmetiky Schwarzkopf, dekorativní kosmetiky The ONE od Oriflame, vlasového stylingu Rowenta a předplatné časopisu Elle.

Schwarzkopf odborníci vám poradí, jak se starat o vlasy, a zástupce značky Rowenta na vybraných castinzích předvede, jak si snadno a rychle udělat dokonalý hairstyling pro každou příležitost s maximální péčí pro zachování zdraví vlasů.
Podrobnosti o akci najdete na: https://www.galerieteplice.cz/akce/akce-centra/schwarzkopf-elite-model-look-cr-2022/

Reklama


Další v kategorii Ostatní

CHYSTÁ SE: Radniční park bude hostit akci s názvem Květen pro veřejnost

Dětská organizace Zálesák Most  pořádá již tuto neděli 15. května od 16 hodin akci, na které se každoročně představují neziskové […]

Mostecko zaplavil pyl. Mohou za to vysoké teploty

Již několik dní se mostecko „topí“ v pylu, který způsobují květy dubu, buku, smrku a borovice nikoli řepka olejka, jak […]

AKTUÁLNĚ: Na silnici mezi Mostem a Litvínovem se tvoří kolony. Zdržíte se tu

Právě teď se zdržíte na silnici I/27 mezi Mostem a Litvínovem u Chemických závodů, kde probíhá těsně u krajnice kácení […]

×