CHYSTÁ SE: Už v pátek začne u kostela Mostecká slavnost. Nabídne bohatý program

6. 9. 2023 18:26 - | Kultura, Ostatní, Tipy

Už v pátek a sobotu 8.-9. září 2023 se uskuteční u mosteckého Děkanského kostela Nanebevzetí Panny Marie další ročník tradičních Mosteckých slavností. Jako každý rok nabídne spavnost opět zajímavý kulturní program pro celou rodinu. Stejně jako minulý rok, se slavnost bude konat v dvoudenním režimu, který nabídne program hned na 3 pódiích.

Do Mostu zavítá tento víkend desítky interpretů z celé republiky i zahraničí. Těšit se můžete například na Majka Spirita, Vypsanou Fixu, Davida Kollera, Madam Royal, Morčata na útěku, Harlej, Adama Ďuricu, Simu, Mirai, Ewu Farnou, Jakuba Smolíka, Horkýže Slíže nebo třeba kapelu Krucipusk. Celý program naleznete zde pod článkem.

Připraveno bude ale tradičně desítky stánků, lunapark nebo soutěže pro děti. V sobotu vyjde od magistrátu i průvod mažoretek, horníků a sportovních klubů a organizací, ten povede sám primátor. Máte se tak na co těšit, samozřejmostí je vstup zdarma.

ReklamaDalší v kategorii Kultura

CHYSTÁ SE: V Galerii Teplice se uskuteční v říjnu oblíbený čokoládový festival

O víkendu 13. až 15. října se v Galerii Teplice koná tradiční Čokoládový Festival! Nejsladší víkend v Teplicích je tu! Přijďte […]

OBRAZEM: Travesti show Scandalladies bavila Nový Obzor

Hana Zagorová, Marie Rottrová, skupina Holki a mnoho dalších, bylo k vidění v pátek 22. září 2023 v mosteckém Novém […]

AKTUÁLNĚ: V mosteckém Radničním parku slaví senioři svůj svátek. Probíhají i francouzské trhy

Právě teď slaví senioři v mosteckém Radničním parku svůj svátek. Společně se svátkem probíhají také francouzské trhy. Francouzští prodejci nabízejí […]

×