CHYSTÁ SE: V Braňanech se po roce uskuteční Truck Trial

3. 4. 2024 14:18 - | Ostatní, Tipy, Zajímavosti

V Braňanech u Mostu se uskuteční i letos oblíbená soutěž s názvem Truck trial! Těšit se můžete na ukázky dovednosti řidičů nákladních vozidel, jezdících v terénu a rozdělených do několika kategorií. V závodech uvidíte speciálně upravené vozy různých značek. Závodníci mají vždy za úkol projet vyznačenou sekci bez dotyku označených branek a navíc v daném časovém rozhraní.

Často jsou závodní vozy opravdu na hraně a ne zřídka dochází k jejich převrácení. To je také jedním z důvodů proč být u toho, byť jako divák. Na startu nové sezóny diváci uvidí nejenom stálé “trialisty”, ale i všechny loňské mistry ČR a mnoho nováčků, kteří si stihli koupit již hotové auto, a nebo si postavili nové. Posádky z čech, moravy i vybraných evropských států budou soutěžit ve dnech 4. a 5. května 2024 v tamní pískovně „Keramost“.

Ústecký kraj zde budou mimo jiné reprezentovat regionální posádky. Z Horního Jiřetína to bude hned několik posádek teamu Cannoneer. Ze Žatce to bude posádka Matěj Voráček a Tomáš Tajbl. Přibude také nová posádka z obce Tuchořice. Zde se pro tento sport nadchnul tým ve které jsou Vojtěch Špička, Jiří Urban a Otto Wágner.

Program:
 
Sobota 4. května 2024:

09:00 – 09:15 Rozprava a zahájení závodů

09:15 – 18:00 Soutěže v sekcích

18:30 – 19:30 Vyhlášení výsledků za předchozí závod.

20:00 – 01:00 Diskotéka s Karlem Fialou (regionální moderátor a dj)

NEDĚLE 5. května 2024:

8:30 – 8:45 Rozprava a zahájení závodu

8:45 – 16:00 Soutěže v sekcích

Vstupenky pak naleznete zde. Mostecká Vlaštovka ale ve spolupráci s pořadatelem závodů, chystá soutěž o volné vstupenky, proto sledujte naše facebookové stránky!

ReklamaDalší v kategorii Ostatní

FOTO: Ve sportovní hale se konal memoriál Petra Lískovce v šermu

Ve dnech 13. a 14. dubna 2024 se ve sportovní hale konal turnaj ve sportovním šermu – Memorial Petra Lískovce. […]

FOTO DNE: Děti společně s rybáři vypustily do řeky Bíliny stovky ryb

Po půlroce se děti a rybáři z Českého rybářského svazu opět setkali u kostela Nanebevzetí Panny Marie v Mostě na tradičním […]

ZAJÍMAVOST: Na Matyldě začne zítra oprava in-line dráhy. Potrvá do 19. dubna

Po opravě dráhy na Benediktu, se teď město zaměřilo na Matyldu. Zde začne zítra částečná oprava in-line dráhy, která potrvá […]

×