CHYSTÁ SE: V Centralu bude Mikulášská nadílka. Nabídne zajímavý program

24. 11. 2023 13:27 - | Kultura, Ostatní, Tipy

Nákupní centrum Central Most si připravilo pro návštěvníky každoroční mikulášskou nadílku. Ta se uskuteční v úterý 5. 12. od 16:00 v pasáži nákupního centra. V teple, klidu a vánoční atmosféře mohou zákazníci nakoupit ještě chybějící dárky, dát si něco dobrého k jídlu a hlavně potkat Mikuláše, čerta a anděla.

Mikulášská nadílka je první připomínkou, že vánoční čas je hlavně o setkávání s rodinou a o obdarovávání blízkých. „Pro všechny naše návštěvníky máme připravený opět bohatý doprovodný program včetně zajímavého workshopu, který začíná v 16:00 hodin,“ říká Martin Malý, ředitel marketingu a komunikace společnosti EPG.

Hlavním programem bude mikulášská nadílka, která se bude konat po 17. hodině. Tu doplní čerti o suchý led, aby vytvořili pekelnou atmosféru. „Chybět samozřejmě nebude ani animační program, kde si děti zatančí, zazpívají a zasoutěží s anděli,“ doplnil ředitel Malý. Takže se bude moct zapojit opravdu každý. Stačí přednést krátkou básničku nebo zazpívat písničku, a od Mikuláše tak dostat sladkou odměnu.

Kromě velmi oblíbeného malování na obličej, se budou děti a jejich rodiny moct vyfotit u vánoční fotostěny. Atmosféru dotvoří vánoční svařák a dětský punč, který budou mít členové aplikace Můj Central zdarma.

ReklamaDalší v kategorii Kultura

OBRAZEM: V mostecké Sportovní hale zahrála kapela Kryštof. Bylo narváno!

Ve středu 28. února 2024 se uskutečnil v mostecké Sportovní hale koncert kapely Kryštof v čele s Richardem Krajčo. Společně […]

CHYSTÁ SE: V Rokáči Vinohrady zahraje kapela The Rumble Of Skulls

Mostecký hudební spolek zve v pátek 1. března do Rokáče Vinohrady na koncert kapel THE RUMBLE OF SKULLS a SILENCE […]

VELIKONOCE: Most chystá trhy a nabitý program pro celou rodinu

Město Most si pro své občany připravilo na Velikonoce nejen tradiční trhy, ale také zajímavý kulturní program pro celou rodinu. […]

×