CHYSTÁ SE: V Centralu se uskuteční druhý ročník Sladkého festivalu

12. 9. 2023 10:52 - | Ostatní, Tipy, Zajímavosti

Central Most navazuje na úspěšný první ročník a opět pořádá pro své návštěvníky Sladký festival. Druhý ročník se bude konat 16. září od 10 hodin. Stánky s dobrotami a zábavné workshopy nejen pro děti, naplní pasáž prvního podlaží, kde najdete více jak 30 různých stanovišť.

Program, který bude Sladký festival doplňovat, bude bohatší a zábavnější, aby si každý návštěvník, i ten nejmenší našel to své. “Pro děti bude připravený stánek se zdobením na obličej a těšit se mohou na malování perníčků nebo zdobení košíčků. Dospělé jistě zaujme jedinečná 3D čoko-tiskárna či latte-art. Kromě naší reklamní čokolády letos nabízíme i limitovanou edici čokoládového piva,” říká Martin Malý, ředitel marketingu a komunikace společnosti EPG, která vlastní Central.

Návštěvníci budou mít možnost ochutnat a zakoupit různé druhy čokolád a cukrovinek u více než 20 stánků. “Sladký festival je příležitostí pro naše zákazníky dopřát svým chuťovým buňkám ten pravý sladký zážitek. Nezapomínáme ani na ty, kteří mají dietní omezení. Letošní nabídka obsahuje i bezlepkové, low carb či veganské dobroty,” dodává Martin Malý.

Pokud chcete ochutnat dobroty, jako je sladká pizza, voňavé koblížky či další, zapište si termín 16. září 2023 do svých kalendářů.

K této události bude parkování v podzemních garážích v nákupním centru Central Most zcela zdarma.

ReklamaDalší v kategorii Ostatní

CHYSTÁ SE: V Galerii Teplice se uskuteční v říjnu oblíbený čokoládový festival

O víkendu 13. až 15. října se v Galerii Teplice koná tradiční Čokoládový Festival! Nejsladší víkend v Teplicích je tu! Přijďte […]

OBRAZEM: Travesti show Scandalladies bavila Nový Obzor

Hana Zagorová, Marie Rottrová, skupina Holki a mnoho dalších, bylo k vidění v pátek 22. září 2023 v mosteckém Novém […]

AKTUÁLNĚ: V mosteckém Radničním parku slaví senioři svůj svátek. Probíhají i francouzské trhy

Právě teď slaví senioři v mosteckém Radničním parku svůj svátek. Společně se svátkem probíhají také francouzské trhy. Francouzští prodejci nabízejí […]

×