CHYSTÁ SE: V divadle bude taneční galavečer na pomoc Tanečního studia Kamily Hlaváčikové

28. 4. 2022 18:18 - | Ostatní, Zajímavosti

Taneční studio Kamily Hlaváčikové z Mostu je v regionu opravdovým pojmem. Za více než 20 let svého působení už studio vychovalo desítky tanečníků a tanečnic, kteří reprezentovali a reprezentují nejen město Most, ale také Ústecký kraj a mnohdy i naši republiku na nejrůznějších soutěžích, nejen domácích, ale i zahraničních. Každoročně připravuje pro širokou veřejnost, ale hlavně pro rodiče svých svěřenců TANEČNÍ GALAVEČER v Městském divadle Most – jedná se o nevšední zážitek a svátek jak tance, tak i pohybu, dobré nálady a část výtěžku šla každoročně na charitativní účely. TSKH vystupovalo na nejrůznějších společenských, sportovních, kulturních a dalších akcích a vždy s obrovským úspěchem. Taneční studio je známé také díky práci s osobami se zdravotním a mentálním postižením a práci se seniory.

Ale rok 2022 je zlomovým pro taneční studio. Uplynulých 24 měsíců, kdy tu byl covid, poznamenalo i chod TSKH a nejvíce tím, že ztratilo celou půlku svých svěřenců a otázkou nyní je ,,Co dál?“. Jsou dvě možnosti. TSKH přestane existovat/fungovat a mostecký region ztratí jedno z předních tanečních studií a senioři a osoby se zdravotním postižením nebudou mít svoje volno-časové vyžití, které pro ně studio pořádá. Možnost druhá, všichni si přejí, aby se stala skutečností, že TSKH bude fungovat i dál a toto těžké období překoná, k tomu ale potřebuje pomoc veřejnosti, institucí, či partnerů. „Proto jsme na 19. května připravili taneční galavečer v mosteckém divadle nesoucí název TANEČNÍ GALAVEČER 2022 aneb ZACHRAŇUJEME SAMI SEBE.“ Zní ze studia.

Reklama


Další v kategorii Ostatní

FOTO: V Horním Jiřetíně se rozsvítil letošní vánoční strom

V pátek 9. prosince 2022, se konalo v obci Horní Jiřetín rozsvícení vánočního stromu. Od 16. hodin byl pro děti […]

TIPY NA VÍKEND: Čertovská show, hokej a vánoční trhy

Je tu další víkend a sním i naše další tipy kam vyrazit. Doufáme, že si i tentokrát vyberete! Vánoční trhy […]

ŠPRTEC: Dalibor Sem z Mostu se stal žákovským mistrem republiky

Jihomoravské Mutěnice hostily o víkendu mistrovství republiky v billiard-hockeyi s pořadovým číslem 42. Mostecký šprtec zde měl početné zastoupení a řadu medailových […]

×