CHYSTÁ SE: V Mostě se tento týden uskuteční největší sportovně hudební festival The Most Fest!

8. 8. 2022 9:42 - | Kultura, Tipy

Už ve čtvrtek 11. srpna začíná u mosteckého jezera největší sportovně hudební festival s názvem The Most Fest. Program nabídne například koncert zpěvačky Lucie Bílé s kapelou Arakain, Leoše Mareše, Richarda Müllera, Monkey Bussines, Marpa, Viléma Čoka a spoustu dalších umělců. Navíc bude k vidění skvělou divadelní hra Práskni do bot Divadla na Jezerce. Areál nabídne také neskutečné množství sportovních exhibic a atrakcí, závod dračích lodí, nebo závod Rainbow RUN. Také uvidíte skoky na snowboardech a lyžích na sjezdovce s pravým sněhem, můžete se naučit lítat na flyboardu, nebo jezdit na jetsurfu.

Na stránce www.themostfest.cz, zakoupíte výhodnější vstupné. V prodeji je jak jednodenní vstupné za 190Kč na čtvrtek a 450Kč za pátek, nebo sobotu a nebo celý víkend za 1090Kč.

Stavební ruch začal dnes v ranních hodinách, kdy pořadatelé přejímali areál nad silnicí. Pláže a parkoviště zůstávají až do čtvrtka v běžném provozu. Ve čtvrtek se zde už ale začnou připravovat prezentace sportovních klubů, sportovních exhibicí, zázemí závodů dračích lodí apodobně. Těšit se můžete ale také  například na 80m dlouhou vodní skluzavku, nebo nejdelší nafukovací překážkovou dráhu v ČR. V pátek ve velmi brzkých ranních hodinách pak budete moct sledovat výstavbu snowparku.

Vlaštovka pro vás dnes chystá soutěž o vstupenky! Tak sleduj náš facebook!

ReklamaDalší v kategorii Kultura

OBRAZEM: V mostecké Sportovní hale zahrála kapela Kryštof. Bylo narváno!

Ve středu 28. února 2024 se uskutečnil v mostecké Sportovní hale koncert kapely Kryštof v čele s Richardem Krajčo. Společně […]

CHYSTÁ SE: V Rokáči Vinohrady zahraje kapela The Rumble Of Skulls

Mostecký hudební spolek zve v pátek 1. března do Rokáče Vinohrady na koncert kapel THE RUMBLE OF SKULLS a SILENCE […]

VELIKONOCE: Most chystá trhy a nabitý program pro celou rodinu

Město Most si pro své občany připravilo na Velikonoce nejen tradiční trhy, ale také zajímavý kulturní program pro celou rodinu. […]

×