CHYSTÁ SE: V Mostě se uskuteční druhý ročník Food Festivalu

6. 5. 2022 9:25 - | Tipy na výlet

Nákupní centrum Central Most a Statutární město Most si pro milovníky jídla připravili téměř 30 stánků s nejrůznějším jídlem a pitím, odpočinkovou zónu, hudební vystoupení, karikaturistu či sladký koutek pro mlsné jazýčky. To vše nabídne již v pořadí druhý ročník oblíbeného Food Festivalu, který je naplánován na sobotu 14.května. Central Most navíc oslaví své 14. narozeniny, takže je pro každého připravena porce selátka s pivem zdarma. Akce bude probíhat od 10:00 do 22:00 hodin v Mostě na 1. náměstí a uvnitř Centralu.
 
Těšit se můžete na velký výběr tradičních i netradičních pokrmů. Od klasického burgeru s hranolky, přes italské nebo latinskoamerické speciality se můžete projíst až ke šnekům či dobrotám z hmyzu. Milovníci piva si mohou vybrat nejen mezi Mosteckým pivovarem, Hákovo parním pivovarem, ale i dalšími řemeslnými pivovary. Dámám je možnost nabídnout kromě piva i různé míchané koktejly, víno či prosecco. Děti se jistě rády zastaví pro oblíbené hranolky s kečupem, ke kterým si dají limonádu nebo ovocnou šťávu. Nemůžeme zapomenout ani na sladkou tečku v podobě rolované zmrzliny či cukrové vaty.
 
V prostorách Radničního parku bude prostor pro odpočinek s bohatou herní zónou pro děti se skákacím hradem, malováním na obličej a balonkovou Evičkou. Mezi 14. hodinou a 15. hodinou budou moci návštěvníci festivalu hlasovat o nejchutnější guláš, kdy výherce klání bude odměněn dárkovým šekem od centra Central Most v hodnotě tři tisíce korun. V rámci celého dne budou probíhat i další doprovodné soutěže o zajímavé ceny.
 
Hudebníky a kapely Czech IT, Petra Lüftnera, Stand-up, Gaia Mesiah a Michala Hrůzu s kapelou doplní i vystoupení taneční skupiny The F.A.C.T. nebo krkolomné kousky parkouristů.
 
Navíc v letošním roce slaví Central Most své 14. narozeniny, a proto budeme všem se staženou aplikací od 13:00 hodin rozdávat porci selátka a 0,5l piva zdarma. Návštěvníci si mohou na památku odnést karikaturu, kterou Vám nakreslí náš umělec uvnitř centra či fotografie z Balonkoboxu.
 
K této události bude parkování v podzemních garážích v nákupním centru Central Most zcela zdarma.

Reklama


Další v kategorii Tipy na výlet

CHYSTÁ SE: V Rokáči Vinohrady zažijete v pátek kus rockové historie

Mostecký hudební spolek zve všechny nadšence rocku na další koncert. V pátek 27. května budete mít unikátní možnost vidět a […]

TIPY NA VÍKEND: Finále házené, tuning sraz, akvatera trhy nebo hudební festival

Je tu víkend a s ním přinášíme po dlouhé době také tipy kam tentokrát vyrazit. Snad si vyberete Car Wars […]

HÁZENÁ: Most bude doma v sobotu bojovat o devátý titul v řadě!

Mostecké házenkářky se po úspěšném prvním finálovém zápase v Plzni, který dokázaly zvítězit výsledkem 16:27, představí na domácí palubovce v […]

×