CHYSTÁ SE: V Rokáči Vinohrady zahraje kapela Lokomotiva Planet

6. 10. 2022 9:50 - | Kultura, Tipy

Mostecký hudební spolek zve všechny milovníky hudby na koncert do Rokáče Vinohrady. V pátek 7. října od osmi večer zde vystoupí Vláďa Dvořák (Precedens, Rforce, Merlin) s kapelou LOKOMOTIVA PLANET.

První plány na odlišně a syrověji znějící vlastní kapelu vznikly už v roce 1994, kdy se chýlila ke konci spolupráce Vládi Dvořáka se skupinou R-FORCE. Zatím bezejmenný projekt byl od počátku koncipován jako trio (kytara, basa, bicí) s maximálním nárokem na využití hráčského a pěveckého potenciálu hudebníků. Velký důraz členové kapely kladou na dravý a hutný projev s výraznými melodickými zpěvovými linkami se striktně českými texty. Od počátku byla skupina ovlivněna tvorbou amerických Pride & Glory, jejichž čitelný a aranžérsky bohatý zvuk je zřetelně odlišoval od většiny barevně mnohavrstvých či nedůrazných konkurentů.

V mosteckém Rokáči Vinohrady kapela vystoupí ve složení Vláďa Dvořák – kytara, zpěv, Pavel Haniger – baskytara, zpěv a Libor Hošek – bicí.

Reklama


Další v kategorii Kultura

KRAMPUS V MOSTĚ: Most opět zažije oblíbenou čertovskou show

Už v neděli 11. prosince přesně v 17. hodin, se otevřou na mosteckém 1. náměstí pekelné brány, které do světa […]

OBRAZEM: Central Most navštívil Mikuláš, Čert a Anděl

V pondělí 5. prosince 2022 dorazil do mosteckého obchodního centra Central Most Mikuláš, Čert a Anděl! Pro děti byl připraven […]

OBRAZEM: Mostecký Nový Obzor navštívil zpěvák a tanečník Petr Kotvald

V sobotu 3. prosince 2022 dorazil do mostecké Music arény Nový Obzor zpěvák, tanečník, herec a producent Petr Kotvald. Na […]

×