CHYSTÁ SE: V Rokáči Vinohrady zahraje kapela Vynález Zkázy a Omerta!

25. 1. 2023 15:28 - | Kultura, Ostatní, Tipy

Mostecký hudební spolek vás zve v pátek 27. ledna do Rokáče Vinohrady na koncert kapel VYNÁLEZ ZKÁZY a OMERTA. Rocková kapela VYNÁLEZ ZKÁZY byla založena v roce 1995 v Roudnici nad Labem. Všechny jejich skladby jsou autorské a pochází z jejich tvůrčí dílny. Hrají od rockových balad až po melodické metalové písně, zpívají česky. Skupina vydala celkem 4 tituly. Poslední, čtvrtou studiovou desku „Asfaltovej Svět“ vydala kapela v roce 2022 a tím nastartovala novou éru koncertování po celé ČR. Po desetileté pauze se vrátil bubeník Zdeněk Adam Pohádka, který byl vždy hlavním spouštěčem energie. V roce 2020 kapela spustila hudební mód RESTART. Jako stálý člen nastoupil baskytarista a známý kameraman a reportér Milan Zadělák. Kapelu opustil jeden ze zakládajících členů Petr Novák. Tím se na postu kytaristy natrvalo usadil Ondra Lipš. Pod většinou nových skladeb je podepsán kytarista a zpěvák Vašek Rus. Jako jediný ze zakládajících členů „Uschlá slina“, později „Vynález Zkázy“ zůstal věrný frontman Pavel Frito Červený.

Personální a nástrojové obsazení:
Pavel „Frito“ Červený – kytara, zpěv
Vašek Rus – kytara, zpěv
Ondra Lipš – kytara, zpěv
Zdeněk Adam „Pohádka“ – bicí
Milan Zadělák – baskytara

Support: OMERTA z Roudnice nad Labem (alternativní rock). Rezervace vstupenek na e-mailu rezervace@rokac-vinohrady.cz. Uveďte jméno, datum koncertu, počet osob a telefonní kontakt. Poté si vstupenky vyzvednete v den konání koncertu od 19:00 do 20:00. Vstupné 150 Kč.

ReklamaDalší v kategorii Kultura

CHYSTÁ SE: Do Mostu dorazí Blesk Ordinace. Nabídne vyšetření zdarma a bohatý hudební program

V úterý 3. října 2023 zamíří do Mostu populární Blesk Ordinace. Letos se koná již 4. ročník, který míří do […]

TIPY NA VÍKEND: Hokej, divadelní představení nebo tradiční trhy

Je tu další víkend a s ním i naše další tipy kam vyrazit. Věříme, že si i tentokrát vyberete. Míša […]

OBRAZEM: Centrum Litvínova se zaplnilo lidmi. Konal se další ročník Svatomichaelské slavnosti

Ve čtvrtek 28. září 2023 se v Litvínově konala další každoroční tradiční Svatomichaelská Slavnost. Nabídla opět zajímavý kulturní program, který […]

×