„Chystáme vzdělávání dětí bez podmínek“ hlásí odmítači očkování

30. 5. 2021 14:00 - | Zajímavosti

Foto: Tomáš Urban

Odmítači roušek, respirátorů, testování a očkování chystají „záchranu“ pro své děti. Mnoho z nich po otevření škol, svoje děti do škol neposlali, jelikož si nepřejí, by jejich děti byli testovaní a už vůbec očkovaní. „Chystáme vzdělávání dětí bez podmínek, je třeba se postarat o budoucnost našich dětí na vlastní pěst.“ popisuje Lucie Šípková.  O chystanému vzdělávání mohl vědět účastník akce protestní jízdy spojené s akcí „Pokec v parku“, která se konala v neděli 23.5.2021. Akce se účastnilo několik desítek nespokojených lidí, na které po celou dobu akce dohlíželo několik hlídek státní policie. Akce se pořádala v chomutovském parku kousek od Kauflandu, která se bude konat každou neděli od 15. hodiny. „Zatím je to v rámci plánování, zjišťujeme, kdo by o tom měl zájem, zájemci se mohou hlásit ve skupině Děti do škol bez podmínek nebo přijít na akci Pokec v parku.“ popisuje dál Šípková.

Za nápadem stojí nejen Lucie Šípková, ale také Jaroslav Vavřík, Marie Pištová, Zdeňka Červená a několik dalších externích pracovníků. Bude se tak jednat o první komunitní vzdělávání prvního stupně základních škol, který by měl probíhat v prostorách města Chomutova, které zatím jsou podle organizátorů v jednání. Jak celý nápad dopadne budeme sledovat.

Reklama


1 komentář v článku „Chystáme vzdělávání dětí bez podmínek“ hlásí odmítači očkování

  1. JiK

    7. 6. 2021 17:50

    Super šikovné holky. Ostatní rodiče by se taky měli zamyslet nad experimentálním sérem, které stát chystá naprat i do dětí . Fuj!

    Odpovědět

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Další v kategorii Zajímavosti

TIPY NA VÍKEND: Slavnosti česneku, fotbal nebo deskohraní

Je tu další víkend a s ním přichází naše další tipy na víkend. Doufáme, že i tentokrát si vyberete. Sen […]

CHYSTÁ SE: Na mostecký Den bezpečnosti dohlédne policejní Ferrari

Ukázkové kurzy bezpečné jízdy, svezení na okruhu nebo představení policejního Ferrari 458 Italia. To, a mnoho dalšího, nabídne program Dne […]

VOLBY: Ve druhém kole do Senátu se hlasovací lístky voličům do schránek nedistribuují

Ve dnech 30. září ( od 14:00 do 22:00 hod.) a 1. října 2022 ( od 8:00 do 14:00 hod.) […]

×