ESPORT: Most drží třetí příčku v tabulce ligy Rehoc!

5. 12. 2022 18:42 - | Hokej, Ostatní, Sport

Mostečtí esport hokejisté se pomalu připravují na blížící se play-off v lize Rehoc 3v3. Reprezentanti města Mostu v esportovém odvětví, se zatím drží na 3. místě. V základní části jim chybí odehrát již pouze 4 zápasy s předposledním soupeřem v tabulce s názvem Czech Beast.

Play-off poté začne klasickou vyřazovací částí, která dospěje až do semifinále a finále. Vítěz poté získá pohár. V esportu proběhne během roka několik sezón v různých ligách, ve kterých hráči bojují o lepší umístění a v následném play-off o již zmíněný pohár.

Nejlepším hráčem klubu je zatím Jan Bohata, který si připsal za 24 zápasů již 60 branek a 54 asistencí (2. nejlepší hráč ligy). Druhým nejlepším hráčem týmu je Tomy Urby, který má na svém kontě 42 branek a 50 asistencí (4. nejlepší hráč ligy). Klub se může také pochlubit s novým desingem klubových dresů, na kterých je více černé a bílé, ale naopak nechybí ani barva města Mostu – Modrá.

Neznáte ještě klub MOSTEČTÍ LVI – ESPORT?

Jedná se o nově založený klub, který před pár týdny začal reprezentovat město Most a hokejový klub MOSTEČTÍ LVI. Samotné reprezentování schválil předseda klub MOSTEČTÍ LVI Lukáš Bednařík společně s primátorem města Mostu Janem Paparegou, oba klubu popřáli mnoho úspěchů.
Výkony, výsledky a zajímavosti z mosteckého esportového klubu, naleznete také na oficiálním facebooku nebo instagramu klubu. Živé zápasy, pak můžete sledovat na klubovém YouTube.

Reklama


Další v kategorii Hokej

HOKEJ: Litvínov padl po prodloužení doma s Karlovy Vary

Litvínovští hokejisté přivítali dnes na domácím ledě v dalším kole extraligy tým Karlovy Vary. Vyrovnaný zápas, který musel za stavu […]

HOKEJ: Most se nakonec vrací z Příbrami s prázdnou

Mostečtí hokejisté dnes zajížděli k dalšímu nadstavbovému utkání do Příbrami. I když domácí si udělali v první třetině tříbrankový náskok, […]

HOKEJ: Most doma prohrál se silným Vrchlabím

Mostečtí hokejisté přivítali dnes na domácím stadionu v dalším utkání nadstavbové části silný tým z Vrchlabí. Vyrovnaný zápas hosté rozpůlili […]

×