ESPORT: Most mění na novou sezónu grafický image. Cílem je play-off

20. 9. 2023 16:45 - | Hokej, Ostatní, Sport, Zajímavosti

Esportová sezóna je opět za dveřmi a s ní přichází také změny v klubu MOSTEČTÍ LVI – ESPORT! Mostečtí esport hokejisté mění grafickou image na novou sezónu! „Je to další krok k lepší reprezentaci města v esportu.“ říká kapitán Tomy Urby. Tým posílil také o několik nových a zkušených hráčů.

V minulé sezóně si klub připsal historicky největší úspěch, když dokázal vybojovat v lize Rehoc 3v3 stříbrné medaile a poprvé za existenci si zahrál finále. Teď chce klub ještě víc, dokázal posílit i zkušené hráče a celé září probíhají tréninky. „Posílili jsme o nové hráče, které jsme si během sezóny dokázali vyhlídnout. Protože se nám jejich výkony líbili, tak jsme je oslovili a teď jsou tu (smích)“ popisuje kapitán týmu Urby.

Klub kompletně změnil grafický image, kterým se v nadcházející sezóně bude prezentovat. „Nová grafika se mi moc líbí, je moderní a vychází samozřejmě z našeho loga hokejového klubu, což je fajn myšlenka a propojení podobně jako ve zbytku esportových týmů v ČR.“ popisuje primátor města Mostu Marek Hrvol, který zhodnotil také největší úspěch klubu, „Druhé místo v lize, je opravdu velký úspěch pro Most a ukazuje vzestup esportu i u nás. Přeji našim gamerům i letos hodně úspěchů a třeba i to zlato (úsměv)“.

Sezóna v esportu začne zřejmě v polovině září. A fanoušci se mají na co těšit! „Domlouváme několik přátelských zápasů a pokud vše vyjde jak má, tak budou zápasy s komentátorem. Cílem je se dostat do play-off a co bude dál, to se uvidí.“ popisuje Urby.

Sestava pro sezónu 2023/24:

#I0 MARIAN GABORIK „A“
#11 LUKE WESEMIR
#12 VIT BOUSKA
#24 MISTR BLANSCI
#28 MIROSLAV BENIAK
#33 PETR KOT „A“
#46 POPA KREJCI
#87 PEPA BENESOVSKY
#88 TOMY URBY „C“
#98 ONDRA DOLEZEL

Neznáte ještě klub MOSTEČTÍ LVI – ESPORT?

Jedná se o nově založený klub, který před koncem roku 2022, začal reprezentovat město Most a hokejový klub MOSTEČTÍ LVI. Samotné reprezentování schválil předseda klubu MOSTEČTÍ LVI Lukáš Bednařík společně se senátorem Janem Paparegou a primátorem Markem Hrvolem. Klubu popřáli mnoho úspěchů.

Výkony, výsledky a zajímavosti z mosteckého esportového klubu, naleznete na oficiálním facebooku nebo instagramu klubu. Živé zápasy, pak můžete sledovat na klubovém YouTube v odkazech níže.

SOCIÁLNÍ SÍTĚ KLUBU MOSTEČTÍ LVI – ESPORT:

FACEBOOK: https://www.facebook.com/mostectilviesport
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/mostectilvi_esport/
YOUTUBE: https://www.youtube.com/@mostectilviesport

ReklamaDalší v kategorii Hokej

OBRAZEM: Stovky lidí přišlo fandit hokeji k jezeru Most. Najdete se na fotkách?

Stovky lidí vyrazilo v neděli 26. května 2024 fandit českým hokejistům k mosteckému jezeru Most, kde si město Most připravilo […]

OBRAZEM: Autogramiáda hráčů Litvínova přilákala davy lidí. Na podpisy se stála dlouhá fronta

V úterý 9. dubna 2024 se uskutečnila u litvínovského zimního stadionu Ivana Hlinky posezóní autogramiáda všech hráčů Litvínova, kteří se […]

HOKEJ: Přestřelkou se Litvínov rozloučil s letošní sezónou. Pardubice postupují do finále

Litvínovští hokejisté dnes odehráli na domácím ledě před vyprodaným stadionem čtvrté semifinálové utkání. Na silné Pardubice však recept nenašli. Nestačilo […]

×