ESPORT: Most padl ve čtvrtfinále s týmem Chlastpumpy a na pár týdnů mu skončila sezóna

8. 2. 2023 17:44 - | Ostatní, Sport, Zajímavosti

Mostečtí esport hokejisté měli v pondělí večer jasný cíl, zvítězit nad silným soupeřem Chlastpumpy ve čtvrtfinále Winter Cupu! To se jim však nepodařilo. Soupeř tahal za delší stranu provazu a zaslouženě zvítězil 2:0 na zápasy. Most ale soupeře potrápil, tomu však nenaznačuje vysoký výsledek 0:5 a 3:8. „Do zápasů jsme šli s obrovskou motivací, soupeř nás svou hrou ale zcela zaskočil, do ničeho zásadního nás nepustil a zaslouženě zvítězil. Srazilo nás také časté vylučování a neproměňování šancí.“ popisuje zklamaný kapitán týmu Mostečtí Lvi – Esport Tomáš Urban, který hraje pod přezdívkou Tomy Urby.

V letošní sezóně, se Most dokázal již podruhé dostat do čtvrtfinále, přes které se, ale už nedokázal neprobojovat dál. Tím pro mostecké esportové hokejisty končí letošní sezóna. Nová by měla začít za pár týdnů. „Nezbývá než se poučit z chyb a do nové sezóny nastoupit s lepší připraveností, přeci jen budeme bojovat opět od nuly. Děkujeme také všem fanouškům za podporu, jako poděkování chystáme merch, který již brzy zveřejníme na naší sociální síti. Velké díky patří také hráčům, za skvělou reprezentaci našeho města!“ doplňuje kapitán Tomáš Urban.

Neznáte ještě klub MOSTEČTÍ LVI – ESPORT?

Jedná se o nově založený klub, který před koncem roku 2022, začal reprezentovat město Most a hokejový klub MOSTEČTÍ LVI. Samotné reprezentování schválil předseda klub MOSTEČTÍ LVI Lukáš Bednařík společně s primátorem města Mostu Janem Paparegou, oba klubu popřáli mnoho úspěchů.

Výkony, výsledky a zajímavosti z mosteckého esportového klubu, naleznete na oficiálním facebooku nebo instagramu klubu. Živé zápasy, pak můžete sledovat na klubovém YouTube v odkazech níže.

SOCIÁLNÍ SÍTĚ KLUBU MOSTEČTÍ LVI – ESPORT:

FACEBOOK: https://www.facebook.com/mostectilviesport
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/mostectilvi_esport/
YOUTUBE: https://www.youtube.com/@mostectilviesport

ReklamaDalší v kategorii Ostatní

CHYSTÁ SE: Do Mostu dorazí Blesk Ordinace. Nabídne vyšetření zdarma a bohatý hudební program

V úterý 3. října 2023 zamíří do Mostu populární Blesk Ordinace. Letos se koná již 4. ročník, který míří do […]

ORLEN Unipetrol uspořádá v litvínovské rafinerii pravidelné havarijní cvičení. Krátkodobě bude omezena doprava

V litvínovském výrobním závodě skupiny ORLEN Unipetrol se v úterý 3. října v dopoledních hodinách uskuteční pravidelné havarijní cvičení, které prověří účinnost a […]

OBRAZEM: Centrum Litvínova se zaplnilo lidmi. Konal se další ročník Svatomichaelské slavnosti

Ve čtvrtek 28. září 2023 se v Litvínově konala další každoroční tradiční Svatomichaelská Slavnost. Nabídla opět zajímavý kulturní program, který […]

×