ESPORT: Most postoupil do finále Rehoc ligy!

12. 5. 2023 18:22 - | Ostatní, Sport, Zajímavosti

Mostečtí esport hokejisté postoupili do finále ligy Rehoc 3v3 na PS4. Nejkratším možným způsobem vyřadili tým Dragons Crew 3:0 na zápasy (8:5,7:2,7:6pp) a zahrají si historicky poprvé finále. Zajímavostí je, že v play-off ligy Rehoc ještě neprohráli. Ve čtvrfinále vyřadili tým No Chance Man taktéž 3:0 na zápasy (5:4,7:5,5:1).

Podobný scénář se psal mosteckému klubu i v lize RNM 3v3 na PS4, kde však Most nestačil v semifinále na tým Czech Republic a padl na zápasy 0:4 (6:8,3:5,2:5,4:5), zápasy však odehrál Most velmi vyrovnané a rozhodovala každá chyba. V této lize si tak zahraje o 3. místo.

Play-off se Most bude účastnit i ve třetí lize 3v3 RNM na PS5, ve které se mu až tak dobře v základní části nedařilo, ale zajistil si účast v předkole play-off.

Na poslední příčce však skončil Most v lize 6v6, ve které bojoval, ale marně. Zkušení soupeři byli nad jeho síly a tak si připsal pouze jedinou výhru. V premiérové sezóně 6v6, se tak Most neujal štěstí nováčka.

Neznáte ještě klub MOSTEČTÍ LVI – ESPORT?

Jedná se o nově založený klub, který před koncem roku 2022, začal reprezentovat město Most a hokejový klub MOSTEČTÍ LVI. Samotné reprezentování schválil předseda klub MOSTEČTÍ LVI Lukáš Bednařík společně se senátorem Janem Paparegou a primátorem Markem Hrvolem. Klubu popřáli mnoho úspěchů.

Výkony, výsledky a zajímavosti z mosteckého esportového klubu, naleznete na oficiálním facebooku nebo instagramu klubu. Živé zápasy, pak můžete sledovat na klubovém YouTube v odkazech níže.

SOCIÁLNÍ SÍTĚ KLUBU MOSTEČTÍ LVI – ESPORT:

FACEBOOK
INSTAGRAM
YOUTUBE

Reklama


Další v kategorii Ostatní

FOTO: Mostem projela spanilá jízda motorkářů. Bylo jich stovky

Několik stovek motorkářů projelo v sobotu večer spanilou jízdu městem. Několika kilometrová kolona vyjela od Velebudic a zakončila jízdu u […]

OBRAZEM: Na Benediktu se konala soutěž v benchpressu a mrtvém tahu pro dobrou věc

V sobotu 3. června 2023 se v areálu Benedikt Most uskutečnil další ročník oblíbené soutěže s nazvem Pohárovka. Charitativní akce […]

FOTO: Na Benediktu se uskutečnil dětský den s 2. mateřskou školou Most

Ve čtvrtek 1. června 2023 se v areálu Benediktu Most uskutečnil dětský den. Ten pořádala 2. mateřská škola Most, která […]

×