ESPORT: Most před začátkem nové sezóny vybojoval na domácím turnaji 3. místo!

27. 2. 2023 14:30 - | Ostatní, Sport, Zajímavosti

Mostečtí esport hokejisté v sobotu večer uspořádali premiérový turnaj MOST CUP #1. Ten byl rozdělen do dvou skupiny po 5 týmech. Most zaváhal ve své skupině pouze jednou a tak postupoval do play-off z druhého místa! Boj o finále mu, ale nevyšel, když prohrál v prvním zápase s týmem Ice Gentlemen těsně 5:6 a v druhém 7:4. Nakonec si Most odnáší z domácího turnaje bronz!

NOVÁ SEZÓNA ZA DVEŘMI:

Již tento týden odstartuje mostečtím esport hokejistům další sezóna, ve které budou bojovat tentokrát hned ve 4 ligách (Rehoc 3v3 – PS4, RNM 3v3 – PS4, RNM 3v3 – PS5, RNM 6v6 – PS5). Novinkou bude pro klub hlavně 6v6 liga. „Věřím, že letošní sezóna bude ještě lepší jak ta minulá. Letos budeme hrát víc ligových utkání, proto očekávám náročnější sezónu. Posílili jsme klub několika zkušenými hráči, kteří se do týmu již plně zapojili. Novinkou pro nás bude liga 6v6, ve které očekávám pozici někde ve středu tabulky. Chystáme také novou grafiku, kterou budeme využívat na pozvánky a výsledky.“ popisuje kapitán týmu Tomáš Urban, který je v esportu známý hlavně díky přezdívce Tomy Urby.

Neznáte ještě klub MOSTEČTÍ LVI – ESPORT?

Jedná se o nově založený klub, který před koncem roku 2022, začal reprezentovat město Most a hokejový klub MOSTEČTÍ LVI. Samotné reprezentování schválil předseda klub MOSTEČTÍ LVI Lukáš Bednařík společně s primátorem města Mostu Janem Paparegou, oba klubu popřáli mnoho úspěchů.

Výkony, výsledky a zajímavosti z mosteckého esportového klubu, naleznete na oficiálním facebooku nebo instagramu klubu. Živé zápasy, pak můžete sledovat na klubovém YouTube v odkazech níže.

SOCIÁLNÍ SÍTĚ KLUBU MOSTEČTÍ LVI – ESPORT:

FACEBOOK: https://www.facebook.com/mostectilviesport
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/mostectilvi_esport/
YOUTUBE: https://www.youtube.com/@mostectilviesport

ReklamaDalší v kategorii Ostatní

CHYSTÁ SE: Letiště v Panenském Týnci hostí oblíbený Truck Week. Dorazí stovky kamionů

Už tento víkend 31. května 2024 – 2. června 2024 se uskuteční na letišti v Panenském Týnci další ročník akce […]

OBRAZEM: Hipodrom hostil dostihový den o cenu první dámy ČR

V sobotu 25. května 2024 se na mosteckém Hipodromu uskutečnil další letošní dostihový den s názvem Cena první dámy ČR. […]

AKTUÁLNĚ: Mostecká nemocnice omezuje provoz. Žádá o využití jiných zdravotnických zařízení

Z důvodu výpadku elektrického proudu v nemocnici Most, žádá město a vedení nemocnice, aby občané využili služeb jiných zdravotnických zařízení. […]

×