ESPORT: Most si zajistil účast v play off

12. 1. 2024 16:30 - | Ostatní, Sport, Zajímavosti

Mostečtí esport hokejisté si zajistili účast v letošním play off ligy Rehoc i Unlimited Esport Gaming 3v3. Vyhnou se také předkolu play-off. „Letošní základní část sezóny, se nám dost povedla. Každého soupeře jsme dokázali potrápit a dokonce mu i sebrat body, jsem teď zvědavý jak se nám povede cesta ve vyřazovacích bojích.“ popisuje kapitán týmu Tomy Urby, který je v bodování ligy na čtvrtém místě s 228 body (113+115).

Most se dokázal v Rehoc lize dostat na přední příčky tabulky a z celkových 42 zápasů dokázal vyhrát hned 33. V tabulce po základní části zřejmě skončí na druhém místě.

V lize Unlimited esport gaming se Mostu dařilo trochu hůř, ale i tak se dokázal vyhnout předkolu a zahraje si vyřazovací boje o medaile. Zde dokázali mostečtí ukořistit z 28 zápasů hned 18 výher a s 56 body drží 5 místo.

Play off začne 18. ledna 2024 a nezbývá než držet esport hokejistům palce. Možná se jim podaří vybojovat vysněné zlato, přeci jen v minulé sezoně padli v Rehoc lize až ve finále, odnášeli si tak stříbrné medaile.

Letos klub oslavil již rok od založení a připsal si také největší výhru v počtu branek nad týmem Chemicals Litvínov (19:2)

Neznáte ještě klub MOSTEČTÍ LVI – ESPORT?

Jedná se o esportový klub, který před koncem roku 2022, začal reprezentovat město Most a hokejový klub MOSTEČTÍ LVI. Samotné reprezentování schválil předseda klubu MOSTEČTÍ LVI Lukáš Bednařík společně se senátorem Janem Paparegou a primátorem Markem Hrvolem. Klubu popřáli mnoho úspěchů.

Výkony, výsledky a zajímavosti z mosteckého esportového klubu, naleznete na oficiálním facebooku nebo instagramu klubu. Živé zápasy, pak můžete sledovat na klubovém YouTube v odkazech níže.

SOCIÁLNÍ SÍTĚ KLUBU MOSTEČTÍ LVI – ESPORT:

FACEBOOK: https://www.facebook.com/mostectilviesport
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/mostectilvi_esport/
YOUTUBE: https://www.youtube.com/@mostectilviesport

ReklamaDalší v kategorii Ostatní

Mistrovství světa superbiků se vrací na Autodrom Most. Fanoušky čekají napínavé souboje na dráze, ale i doprovodný program

Největší motocyklový svátek v České republice se nezadržitelně blíží. Už za necelý měsíc (19-21/07/2024) se do Mostu sjedou fanoušci rychlých […]

NOVINKA: Vodní plochu jezera Most zatraktivní nové centrální molo. Přibude i nový fotopoint

Nové molo bude dlouhé 26 metrů a široké přes 24 metrů. Nabídne více prostoru pro vstup do vody, k odpočinku, […]

OBRAZEM: Burácení motorů v nočním Mostě: Městem opět projela početná spanilá jízda motorkářů

Několik stovek motorkářů projelo v sobotu 22. června 2024 spanilou jízdu městem. Několika kilometrová kolona vyjela od Velebudic a zakončila […]

×