ESPORT: Most slaví historický úspěch. V Rehoc lize vybojoval stříbro

27. 5. 2023 9:06 - | Ostatní, Sport, Zajímavosti

Mostečtí esport hokejisté se dokázali v lize Rehoc 3v3 na PS4 probojovat bez jediné prohry v play-off až do finále, ve kterém se střetli s týmem RNM Liga Team. Finále nezačalo pro Most vůbec dobře, prohrával již 0:2, ale mostečtí dokázali sérii snížit a poté i srovnat, vynutili si tak pátý zápas. Ten už ale patřil klubu RNM, který končí na 1. místě. Historicky poprvé od založení klubu, se Most dokázal dostat až do finále, ve kterém i když padl, je tým s výsledkem spokojený. „Chtěl bych poděkovat celému našemu týmu, za bojovnost, kterou každý hráč nechal na ledě. I když srovnání série neskončilo se šťastným koncem, jsem s umístěním dost spokojený, protože historicky poprvé končíme na 2. místě. Pomalu nám končí sezóna, která je více než úspěšná. Ještě ale hrajeme TTR ligu, ve které také bojujeme o postup do play-off.“ popisuje kapitán Mostu Tomy Urby.

Umístění Mostu v ligách v letošní sezóně:

Rehoc liga 3v3 PS4 – 2. místo
RNM liga 3v3 PS4 – 4. místo
RNM liga 3v3 PS5 – Vypadnutí ve čtvrtfinále
RNM liga 6v6 PS5 – Poslední místo v tabulce
TTR 3v3 PS5 – Boj o play-off stále probíhá

Neznáte ještě klub MOSTEČTÍ LVI – ESPORT?

Jedná se o nově založený klub, který před koncem roku 2022, začal reprezentovat město Most a hokejový klub MOSTEČTÍ LVI. Samotné reprezentování schválil předseda klub MOSTEČTÍ LVI Lukáš Bednařík společně se senátorem Janem Paparegou a primátorem Markem Hrvolem. Klubu popřáli mnoho úspěchů.

Výkony, výsledky a zajímavosti z mosteckého esportového klubu, naleznete na oficiálním facebooku nebo instagramu klubu. Živé zápasy, pak můžete sledovat na klubovém YouTube v odkazech níže.

SOCIÁLNÍ SÍTĚ KLUBU MOSTEČTÍ LVI – ESPORT:

FACEBOOK: https://www.facebook.com/mostectilviesport
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/mostectilvi_esport/
YOUTUBE: https://www.youtube.com/@mostectilviesport

ReklamaDalší v kategorii Ostatní

CHYSTÁ SE: V Galerii Teplice se uskuteční v říjnu oblíbený čokoládový festival

O víkendu 13. až 15. října se v Galerii Teplice koná tradiční Čokoládový Festival! Nejsladší víkend v Teplicích je tu! Přijďte […]

OBRAZEM: Travesti show Scandalladies bavila Nový Obzor

Hana Zagorová, Marie Rottrová, skupina Holki a mnoho dalších, bylo k vidění v pátek 22. září 2023 v mosteckém Novém […]

AKTUÁLNĚ: V mosteckém Radničním parku slaví senioři svůj svátek. Probíhají i francouzské trhy

Právě teď slaví senioři v mosteckém Radničním parku svůj svátek. Společně se svátkem probíhají také francouzské trhy. Francouzští prodejci nabízejí […]

×