ESPORT: Most uctil památku zesnulé hráčky Emmie

4. 4. 2023 18:30 - | Hokej, Ostatní, Sport

Ve středu 29. března 2023 zemřela po dlouhé nemoci esportová brankařka s přezdívkou Emmie_Hor, která hrála za tým Taifun Hybridi. Zpráva o úmrtí zasáhla celou esportovou hokejovou komunitu. Liga RNM, se na poctu hráčky na týden pozastavila.

Esportový tým MOSTEČTÍ LVI – Esport včera odehrál zápas ligy Rehoc ve speciálních růžových dresech s logem E, jednalo se tak o poctu a uctění památky hráčky Emmie. „Náš tým se přidal k několika týmům, kteří uctili památku jedné z nás. Měl jsem možnost se s Emmie potkat přes hru NHL, byla to opravdu skvělá holčina se srdíčkem na správném místě, také byla výborná brankářka, moc mě to mrzí. Upřímnou soustrast rodině.“ popisuje kapitán Mostu Tomy Urby, který stejně jako ostatní hráči, poklekli v úvodu zápasu Mostečtí Lvi – Esport vs Akademie Českého Hokeje a vyjádřili tím soustrast.

Neznáte ještě klub MOSTEČTÍ LVI – ESPORT?

Jedná se o nově založený klub, který před koncem roku 2022, začal reprezentovat město Most a hokejový klub MOSTEČTÍ LVI. Samotné reprezentování schválil předseda klub MOSTEČTÍ LVI Lukáš Bednařík společně se senátorem Janem Paparegou a primátorem Markem Hrvolem. Klubu popřáli mnoho úspěchů.

Výkony, výsledky a zajímavosti z mosteckého esportového klubu, naleznete na oficiálním facebooku nebo instagramu klubu. Živé zápasy, pak můžete sledovat na klubovém YouTube v odkazech níže.

SOCIÁLNÍ SÍTĚ KLUBU:

FACEBOOK: https://www.facebook.com/mostectilviesport
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/mostectilvi_esport/
YOUTUBE: https://www.youtube.com/@mostectilviesport

Reklama


Další v kategorii Hokej

ESPORT: Most postoupil do semifinále ligy Rehoc. Bojuje i v RNM lize

Mostečtí esport hokejisté si letos vedou v ligách skvěle. Až na ligu 6v6, kde se krčí ve spodní části tabulky, […]

OBRAZEM: V mostecké A-benet aréně probíhá další Easter Lions Cup kategorie U13 a U16

V mostecké A-benet aréně byl dnes slavnostně zahájen další mládežnický mezinárodní turnaj hokejistů s názvem Easter Lions Cup 2023. Turnaje […]

ESPORT: Most vstoupil do nové sezóny úspěšně

Mostečtí esport hokejisté vstoupili začátkem března do nové sezóny. Bojovat začali tentokrát hned ve čtveřici ligách (RNM – 3v3 na […]

×