ESPORT: Most v play-off narazí na silný tým Dragons Crew

12. 1. 2023 15:31 - | Ostatní, Sport, Zajímavosti

Hokejisté esportového klubu MOSTEČTÍ LVI – Esport ukončili základní část ligy Rehoc 3v3 na 6. místě. Teď je čekají vyřazovací souboje play-off, ve kterých narazí na silným tým Dragons Crew, který skončil po základní části na 3. místě. „Budeme se snažit soupeře potrápit a postoupit dál, víme však jak tento soupeř umí bojovat. Náš kádr před začátkem play-off celkem posílil, největší posily jsou v obraně a brankovišti.“ popisuje hrající zakladatel klubu Tomy Urby.

Střetnutí, které se hraje na dvě vítězná utkání se odehraje v neděli 15. ledna 2023 od 18:30 a sledovat ho můžete na YouTube kanále klubu Mostečtí Lvi  – Esport.

Momentálně se Most účastní také letošního Winter Cupu 2023, ve kterém se střetne s týmem AZ Havířov Esport, Česká Republika, RNM tým a také tým Dragons Crew. Dnes zřejmě klub odehraje několik zápasů, pokud se tak nestane, čeká ho tréninkový den.

„Jsme rádi, že se můžeme ještě v letošní sezóně účastnit Winter Cupu, díky kterému prověříme síly s novými soupeři. Na novou sezónu poté plánujeme hrát nejen režim 3v3, ale také 6v6, tam už to bude pro nás o dost těžší, protože týmy budou mít zkušenosti z tohoto režimu, je to tak pro nás výzva.“ doplňuje Tomáš Urban s hrající přezdívkou Tomy Urby.

Neznáte ještě klub MOSTEČTÍ LVI – ESPORT?

Jedná se o nově založený klub, který před pár týdny začal reprezentovat město Most a hokejový klub MOSTEČTÍ LVI. Samotné reprezentování schválil předseda klub MOSTEČTÍ LVI Lukáš Bednařík společně s primátorem města Mostu Janem Paparegou, oba klubu popřáli mnoho úspěchů.

Výkony, výsledky a zajímavosti z mosteckého esportového klubu, naleznete na oficiálním facebooku nebo instagramu klubu. Živé zápasy, pak můžete sledovat na klubovém YouTube v odkazech níže.

SOCIÁLNÍ SÍTĚ KLUBU MOSTEČTÍ LVI – ESPORT:

FACEBOOK: https://www.facebook.com/mostectilviesport
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/mostectilvi_esport/
YOUTUBE: https://www.youtube.com/@mostectilviesport

ReklamaDalší v kategorii Ostatní

AKTUÁLNĚ: V Mostě začaly letošní vánoční trhy

Dnes v 10. hodin začaly na mosteckém 1. náměstí letošní vánoční trhy. Potrvají do 31. prosince a jejich otevírací doba […]

ORLEN Unipetrol podpořil litvínovskou Scholu Humanitas a její nadané studenty částkou 410 000 Kč

Skupina ORLEN Unipetrol již tradičně podpořila partnerskou školu Schola Humanitas a její nadané studenty. Celkem 37 výjimečně talentovaných studentů obdrželo […]

POZVÁNKA: Meziboří, Most i Litvínov se chystají na rozsvícení vánočního stromu

Vánoce se nezadržitelně blíží a města pomalu rozsvícejí své vánoční stromy. Rozsvícení už proběhlo například v Bílině nebo v OC […]

×