ESPORT: Most vstoupil do nové sezóny úspěšně

31. 3. 2023 10:42 - | Hokej, Ostatní, Sport

Mostečtí esport hokejisté vstoupili začátkem března do nové sezóny. Bojovat začali tentokrát hned ve čtveřici ligách (RNM – 3v3 na PS4, RNM 3v3 na PS5, RNM – 6v6 na PS5, Rehoc – 3v3 na PS4).

Sezóna zatím více než úspěšná!

Mosteckému esportovému klubu se zatím ve 3v3 ligách daří, drží postupové pozice do play-off a až na pár proher se jim daří. To se ale zatím nedá říct o lize 6v6, ve které zatím nedokázali za 4 zápasy vybojovat ani bod a i když každý zápas byl celkem vyrovnaný, tak odcházeli s prohrou. „V letošní sezóně, jsme šli zkusit také ligu 6v6 a tak výsledky zatím nejsou úplně podle představ, ale jako nováčci můžeme letos jen překvapit.“ popisuje kapitán Mostu Tomy Urby.

Nový merch pro fanoušky!

Nově klub nabízí také možnost výběru z nového merche, kde si můžete například zakoupit triko a mikinu s logem klubu nebo ručně malovanou kšiltovku. Objednávat můžete přes zprávy sociálních sítí klubu.

Páteční večer nabídne derby „mosteckých klubů“

Most vyzve již tento pátek 31. března od 20:15 tým Energy Bears, který je složený z několika hráčů také z Mostu, proto se dá souboj třetího týmu (Most – 3. místo) s předposledním (Energy Bears – 9. místo) považovat za derby! Zápasy můžete sledovat živě na klubovém YouTube kanále.

Neznáte ještě klub MOSTEČTÍ LVI – ESPORT?

Jedná se o nově založený klub, který před koncem roku 2022, začal reprezentovat město Most a hokejový klub MOSTEČTÍ LVI. Samotné reprezentování schválil předseda klub MOSTEČTÍ LVI Lukáš Bednařík společně se senátorem Janem Paparegou a primátorem Markem Hrvolem. Klubu popřáli mnoho úspěchů.

Výkony, výsledky a zajímavosti z mosteckého esportového klubu, naleznete na oficiálním facebooku nebo instagramu klubu. Živé zápasy, pak můžete sledovat na klubovém YouTube v odkazech níže.

SOCIÁLNÍ SÍTĚ KLUBU MOSTEČTÍ LVI – ESPORT:

FACEBOOK: https://www.facebook.com/mostectilviesport
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/mostectilvi_esport/
YOUTUBE: https://www.youtube.com/@mostectilviesport

Reklama


Další v kategorii Hokej

ESPORT: Most postoupil do semifinále ligy Rehoc. Bojuje i v RNM lize

Mostečtí esport hokejisté si letos vedou v ligách skvěle. Až na ligu 6v6, kde se krčí ve spodní části tabulky, […]

ESPORT: Most uctil památku zesnulé hráčky Emmie

Ve středu 29. března 2023 zemřela po dlouhé nemoci esportová brankařka s přezdívkou Emmie_Hor, která hrála za tým Taifun Hybridi. […]

OBRAZEM: V mostecké A-benet aréně probíhá další Easter Lions Cup kategorie U13 a U16

V mostecké A-benet aréně byl dnes slavnostně zahájen další mládežnický mezinárodní turnaj hokejistů s názvem Easter Lions Cup 2023. Turnaje […]

×