ESPORT: Mostu se v základní části Winter Cupu dařilo. Postupuje s přehledem do play-off

19. 1. 2023 18:47 - | Hokej, Ostatní, Sport

Mostečtí esport hokejisté včera odehráli poslední dvojutkání základní části letošního Winter Cupu. Boj o lepší příčku do play-off začal výborně, když dokázali mostečtí v prvním zápase jasně přehrát tým Czech Republic. Odvetný zápas už tak dobře, ale nevypadal. Soupeř do zápasu vlítl a za pár minut vedl již o pět branek, ten musel vybojovat alespoň 2 body, aby postoupil do play-off. Most se pokoušel zápas srovnat, ale obránce a dobře rozchytaný brankář, je až do závěru třetí třetiny do ničeho zásadního nepustili. „Do zápasů jsme šli jako do každého jiného, první se nám povedl, ale už v závěru nás soupeř začal trochu přehrávat, to se podepsalo i ve druhém utkání, ve kterém si soupeř udělal velký náskok, ten se nám již nepovedlo srovnat. I tak jsme si vybojovali dobrou pozici do play-off.“ popisuje spokojený kapitán Tomáš Urban s hrající přezdívkou Tomy Urby, který je momentálně 2 nejlepší hráč základní části Winter Cupu.

V tabulce tak klub MOSTEČTÍ LVI – Esport skončil po základní části na 2. místě. Teď ho čeká play-off, kterým zakončí letošní sezónu. Stále však čeká na svého soupeře ze skupiny A, která ještě není zcela rozhodnuta. „Máme dohráno, teď potrénujeme a pokusíme se dostat v play-off co nejdále, bude to těžké, ale kádr na to máme.“ doplňuje Urban.

V předchozích zápasech, se podařilo Mostu v odvetě porazit tým Dragons Crew (3:2, 7:6) a vybojovat body také s týmem RNM Team (7:5) a Havířovem (5:6pp).

Neznáte ještě klub MOSTEČTÍ LVI – ESPORT?

Jedná se o nově založený klub, který před koncem roku 2022, začal reprezentovat město Most a hokejový klub MOSTEČTÍ LVI. Samotné reprezentování schválil předseda klub MOSTEČTÍ LVI Lukáš Bednařík společně s primátorem města Mostu Janem Paparegou, oba klubu popřáli mnoho úspěchů.

Výkony, výsledky a zajímavosti z mosteckého esportového klubu, naleznete na oficiálním facebooku nebo instagramu klubu. Živé zápasy, pak můžete sledovat na klubovém YouTube v odkazech níže.

SOCIÁLNÍ SÍTĚ KLUBU MOSTEČTÍ LVI – ESPORT:

FACEBOOK: https://www.facebook.com/mostectilviesport
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/mostectilvi_esport/
YOUTUBE: https://www.youtube.com/@mostectilviesport

Reklama


Další v kategorii Hokej

HOKEJ: Litvínov padl po prodloužení doma s Karlovy Vary

Litvínovští hokejisté přivítali dnes na domácím ledě v dalším kole extraligy tým Karlovy Vary. Vyrovnaný zápas, který musel za stavu […]

HOKEJ: Most se nakonec vrací z Příbrami s prázdnou

Mostečtí hokejisté dnes zajížděli k dalšímu nadstavbovému utkání do Příbrami. I když domácí si udělali v první třetině tříbrankový náskok, […]

HOKEJ: Most doma prohrál se silným Vrchlabím

Mostečtí hokejisté přivítali dnes na domácím stadionu v dalším utkání nadstavbové části silný tým z Vrchlabí. Vyrovnaný zápas hosté rozpůlili […]

×