ESPORT: V Mostě vznikl nový esportový tým MOSTEČTÍ LVI. Začal reprezentovat město

28. 11. 2022 12:22 - | Hokej, Ostatní, Sport, Zajímavosti

V Mostě minulý týden vznikl nový esportový tým se stejnojmenným názvem mosteckého hokejového klubu MOSTEČTÍ LVI. Nový tým, který mimo jiné začal oficiálně reprezentovat město Most, si zatím v lize nevede vůbec špatně. „Minulou sezónu, se náš klub jmenoval Dycky Most, ale chtěli jsme, aby to pro město mělo větší význam, proto jsme oslovili vedení hokejového klubu MOSTEČTÍ LVI s tím, zda bychom nemohli používat jejich logo k reprezentaci města.“ popisuje jeden ze zakladatel klubu MOSTEČTÍ LVI – ESPORT.

Žádost byla schválena, teď byl za úkol jen vymyslet, aby se oficiální klub nepletl s tím esportovým. „Nakonec přišel nápad na menší úpravu barev loga. Zkombinovat černou, modrou a bílou se nám povedlo úchvatně a teď nezbývá než jen podávat dobré výkony na ledě. Věřím, že si i u nás v Mostě najdou cestu k esportovému klubu nějací fanoušci, jako je tomu například v nedalekém Chomutově.“ doplňuje zakladatel esport klubu v Mostě.

„Ani jsem nevěděl, že takový projekt existuje. Ale na druhou stranu se mi ta myšlenka líbí a spojení esport týmu s naším klubem muže být do budoucna dost zajímavé. Klub MOSTEČTÍ LVI, se od doby co jsme ho založili dost rozrůstá a dnes je to hodně sledovaná značka. Toto může z hlediska sledovanosti a reklamy přinést něco nového a zajímavého. Přeji klubu hodně úspěchů v esport lize.“ popisuje předseda hokejové klubu MOSTEČTÍ LVI Lukáš Bednařík.

Dobré ohlasy přichází i od vedení města, kterému se nápad se založením esportového klubu v Mostě líbí. „Jsem moc rád, že naši hokejoví MOSTEČTÍ LVI inspirovali mladé lidi z našeho města a dohodli se na propůjčení loga jejich užití ve formě esportu. Most má další podobu, díky které se lidé mohou více dozvědět nejen o mosteckém sportu, ale také o našem městě.“ popisuje primátor města Mostu Jan Paparega.

Výkony, výsledky a zajímavosti z mosteckého esportového klubu, naleznete na facebooku nebo instagramu. Živě pak můžete sledovat zápasy na YouTube.

Mostecká Vlaštovka vám bude nově přinášet průběžné výsledky klubu!

Reklama


Další v kategorii Hokej

ESPORT: Most postoupil do semifinále ligy Rehoc. Bojuje i v RNM lize

Mostečtí esport hokejisté si letos vedou v ligách skvěle. Až na ligu 6v6, kde se krčí ve spodní části tabulky, […]

ESPORT: Most uctil památku zesnulé hráčky Emmie

Ve středu 29. března 2023 zemřela po dlouhé nemoci esportová brankařka s přezdívkou Emmie_Hor, která hrála za tým Taifun Hybridi. […]

OBRAZEM: V mostecké A-benet aréně probíhá další Easter Lions Cup kategorie U13 a U16

V mostecké A-benet aréně byl dnes slavnostně zahájen další mládežnický mezinárodní turnaj hokejistů s názvem Easter Lions Cup 2023. Turnaje […]

×