Fotbalisté Baníku Most – Souš přivítali na hřišti ve Velebudicích v přípravě na druhou půlku sezóny v ČFL tým Motorlet Praha. Zápas dokázali před desítky diváky zvládnout a po výsledku 2:0, si připsali čtvrtou výhru z celkových pěti přípravných zápasů. Teď je čeká příprava na venkovních hřištích. Nejprve ve středu zajedou do Houstuně, poté v sobotu do Přeštic a přípravu zakončí proti týmu Karlovy Vary.
FK Baník Most – Souš vs Motorlet Praha (2:0)


