Fotbalisté Baníku Most – Souš zvítězili v první přípravném zápase před nadcházející sezónou s Baníkem Sokolov. Výsledkem 5:1 rozdrtili mostečtí fotbalisté na fotbalovém stadionu Josefa Masopusta v Mostě FK Baník Sokolov. Utkání přihlíželo několik diváků a skalních fanoušků, kteří si po vítězném zápase užili po dlouhé době děkovačku s hráči i za použití pyrotechniky.
Most tak začal sérii červnových přípravných zápasů výhrou. Ve středu zajíždí do Prahy, kde odehrají další utkání proti AC Sparta Praha U19. V sobotu pak odehraje zápas v Králové Dvoře. Doma se opět v přípravě představí až 26.6.2021 proti německému Chemnitzer FC, znovu na fotbalovém stadionu Josefa Masopusta.
Sokolov si připsal dnes druhou prohru v přípravě. Ve středu padl s karlovarskou Slávií výsledkem 2:4.







































