24. června 2026 Svátek má: Jan
Reklama
Zajímavosti

FOTO: Autodrom Most hostil největší motoristickou událost sezóny

Tomáš Urban
1 min čtení
FOTO: Autodrom Most hostil největší motoristickou událost sezóny
Foto: Tomáš Urban

O víkend 6.- 8.srpna hostil Autodrom Most největší motoristickou událost roku. Premiérový závod mistrovství světa superbiků byl v pořadí šestým letošního kalendáře WorldSBK. Největší motoristická událost letošní sezóny nabídla také napínavé závodní momenty nejrychlejších sériově vyráběných motocyklů na světě. První den závodního víkendu padl i traťový rekord a to hned skoro o celé dvě sekundy, když ho v patnáctém kole překonal právě Toprak Razgatlioglu s časem 1:32,697 min.

Pro bezpečnost jezdců i diváků bylo nutné na trati před závodním víkendem provést několik úprav, které si vyžádaly investice ve výši 15 milionů korun. Týkaly se zejména povrchu, svodidel, únikových zón, ale také obrubníků a dalších prvků. Na svahu pak nechyběl bohatý doprovodný program, který nabídl Paddock show, rozhovory s nejlepšími jezdci, vystoupení stunt ridera Martina Krátkého, leteckou show akrobatického pilota Petra Kopfsteina, nebo premiérovou zastávku Roadshow 13:minut od BESIPU.


Sdílejte tento článek

1 komentář

  1. Karel Zemann

    Jedno a to samé, proč? Proč nebo k čemu je tento web, když má to stejné, jako e-mostecko.cz ? viz: http://www.e-mostecko.cz/zpravy/sport/video/157748-obrazem-v-moste-je-nejvetsi-motoristicka-show-sezony-podivejte-se-s-nami-na-mista-kam-z-tribuny-neuvidite myslím, že se jen nějaký novinářský nadšenec doma nudí a hraje si na internetu…. nebo např. městská policie v Mostě nebo Litvínově uveřejní článek, vy jej zkopírujete od nich a vydáváte zde jako vlastní…případně s obdobným nadpisem, nechápu? To je zpravodajství??
    Hádám, že můj komentář smažete a nezveřejníte, jako to dělá e-mostecko, tam napíšete něco okomentujete a majitel nebo provozovatel to smaže je li to v negativním smyslu. Pravděpodobně v rámci demokracie a vyjádření vlastního názoru! Škoda slov. Podle mě k ničemu reportéři z obýváku… (zdar, váš bývalý návštěvním tohoto webu).

    1. Tomáš Urban

      Dobrý den pane Zemanne. Děkujeme za váš negativní názor. Určitě máte právo se vyjádřit a bránit vám v tom nebudeme, jako naše konkurence, jak píšete. Nemyslíme si, že máme stejné fotografie jako e-mostecko a článek, který jste poslal. Každá fotogalerie má něco do sebe a je opravdu hodně čtenářů, kteří naši fotogalerii ocení a ocenilo. Pokud se vám naše práce nelíbí, následujte nás, nikoho nenutíme. Jen se zamyslete, kolik práce stojí tvořit něco takového, co se snažíme tvořit. Pokud si opravdu myslíte, že jsme stejní, co třeba sekce sport? Kterou naše konkurence skoro vůbec neprovozuje. Mohl bych vyjmenovat ještě několik dalších. Hezký večer.

Další z rubriky Zajímavosti

Všechny články