Loučení, které stálo za to. Na hřišti FK Baník Souš se v sobotu 8. června uskutečnil poslední ročník oblíbeného fotbalového turnaje osobností s názvem Divadelní kopačka. Letos se konal již po třinácté – a jak pořadatelé v úvodu turnaje avizovali, šlo o finální kapitolu této jedinečné tradice.
Turnaj, který si během let získal srdce nejen divadelníků, ale i široké veřejnosti, přilákal do areálu desítky fanoušků. A ti rozhodně nelitovali – kromě sportovního nasazení se dočkali i porce humoru, přátelské atmosféry a jako bonus i tanečního vystoupení během přestávky.
O cennou trofej letos bojovaly čtyři týmy: Městská divadla pražská, Městské divadlo Mladá Boleslav, Městské divadlo v Mostě a zástupci redakce Mosteckého deníku. Po napínavých duelech se z vítězství radoval tým z Mladé Boleslavi, který ukázal nejen sehranost, ale i překvapivou dávku fotbalového talentu. Na druhém místě skončili Pražané, domácí mostečtí herci obsadili třetí příčku a redaktoři Deníku tentokrát uzavřeli pořadí na čtvrtém místě.




















































Foto: Zdeněk Kovařík


