FOTO: Mostecká výprava zazářila na mistrovství světa v Inline krasobruslení

8. 7. 2024 8:30 - | Sport, Zajímavosti

Foto: Krasokolečkování Most

Na mistrovství světa a Světovém poháru v inline krasobruslení 2024 v Itálii zazářily české bruslařky z Mostu. Po týdnu stráveném na pláži, prohlídkách památek a především v hale, se domů vrátily s velkými úspěchy.

Mostecká výprava, složená ze dvou talentovaných bruslařek a jejich trenéra, odjížděla na soutěž s obavami, očekáváními a přáními. Jak se ukázalo, jejich tvrdá práce a odhodlání se vyplatily.

Nikol Nedvědová v kategorii DEBS získala stříbrnou medaili, což je skvělým zakončením její první sezóny v kolečkovém krasobruslení.

Mariana Kordíková v kategorii NOVICE se umístila na výborném desátém místě. V konkurenci třiadvaceti závodnic bylo jejím cílem umístění v první polovině, top desítka byla tedy ještě o krůček výše.

Obě bruslařky si svými výkony vybojovaly tolik bodů, že se musejí posunout o level výše a zařadit se do vyšší kraso úrovně. Ani trenér František Kordík nezahálel. Na soutěži působil jako mezinárodní rozhodčí a hodnotil umění závodnic z ostatních států, české bruslařky však nehodnotil, aby byla zachována objektivita soutěže.

Zdroj: Krasokolečkování Most

ReklamaDalší v kategorii Sport

CHYSTÁ SE: Matylda v neděli ožije dalším ročníkem Krušnoman triathlonu

V neděli 28. července 2024 se na mostecké Matyldě uskuteční další ročník tradičního závodu Krušnoman Cross Triathlon Most. Závodníci nejprve […]

OBRAZEM: Na Autodromu padl traťový i divácký rekord během letošního žhavého víkendu mistrovství světa superbiků

O víkendu se na mosteckém okruhu odehrálo šesté kolo MOTUL FIM Superbike World Championship, které přilákalo rekordní počet návštěvníků a […]

ZAJÍMAVOST: Umělý trávník na Souši se dočkal výměny. Hotovo bude do konce prázdnin

Na Souši začala tento týden výměna hřiště s umělým trávníkem. Investiční akce města Most by měla být hotová do konce […]

×