V Mostě a Litvínově se ve dnech 23. a 24. června uskutečnila informační akce k připravovanému zavedení nového odbavovacího systému v MHD. Speciální informační autobus postupně zavítal na náměstí v obou městech, kde se zájemci mohli seznámit s novinkami v odbavení cestujících.
Součástí programu byly ukázky nových zařízení, praktické zkoušky odbavení i možnost získat podrobné informace a tištěné materiály k chystaným změnám.
Pro velký zájem a úspěch u občanů města, přidává dopravní podnik ještě dva termíny v obou městech a to v pondělí 29. 6. a v úterý 30. 6. 2026.














Foto: Zdeněk Kovařík



Komentáře