FOTO: Na místě sobotní události, kde zemřel chlapeček vzniklo pietní místo

28. 5. 2023 13:12 - | Krimi

Včera krátce po 18. hodině došlo u 14. Základní školy v ulici Rozmarýnová v Mostě k potyčce, ve které došlo k bodnutí nožem nezletilého chlapečka. Okolí incidentu sledovalo desítky přihlížejících, ty musela policie rozehnat. Na místo letěl i zdravotnický vrtulník. „Mohu potvrdit, že jsme včera zasahovali v Mostě u nezletilé osoby, která bohužel následkům podlehla.“ popisuje tiskový mluvčí zdravotnické záchranné služby Ústeckého kraje Prokop Voleník.

„Prověřuje úmrtí dítěte v ulici Rozmarýnová v Mostě. V této souvislosti jsme zadrželi dvě osoby. Okolnosti úmrtí jsou předmětem šetření kriminalistů“ popsala policie ve večerních hodinách na svém Twitteru.

Na místě incidentu vzniklo dnes pietní místo. Lidé na místo přicházejí zapalovat svíčky a nosí sem hračky. Na místo dorazila i televize.

Foto: Redakce

ReklamaDalší v kategorii Krimi

STALO SE: V ulici Tř. Budovatelů došlo k potyčce několika můžů. Musela zasahovat policie

Ve středu 17. července 2024 v odpoledních hodinách došlo v ulici Tř. Budovatelů v Pivnici u Kubíčků k šarvátce mezi […]

STALO SE: U mosteckého Lidlu hořelo vozidlo. Požár zasáhl i budovu

Dnes kolem 20:20 došlo na parkovišti u mosteckého Lidlu k požáru osobního vozidla. Požár zasáhl i budovu a plakát prodejny. […]

ZAJÍMAVOST: Rodina chlapce (†14) který v pondělí utonul na Matyldě žádá veřejnost o pomoc

V pondělí 15. července 2024 se stala na mosteckém jezeře Matylda tragická událost. V pouhých 14 letech tam utonul chlapec, […]

×